by Blanka Chocová Blanka Chocová

Jsme přesvědčeni o tom, že na dveřích záleží! I proto vsázíme na českou kvalitu. Chceme vědět, odkud naše dveře pochází, že jsou „zdravé“, že jsou vyrobeny z materiálů, které splňují přísné evropské normy (například u lepidel je toto hledisko velmi důležité), že jsou zkrátka „naše“.

next-sd-104-uvodni-foto

České dveře jsou neodolatelné

„Začali jsme uprostřed brdských lesů. Vybudovali jsme sídlo, sklad a vzorkovnu v Kytíně a částečně přestavěli i nově postavili výrobní haly v Mníšku pod Brdy,“ tak popisuje začátky své firmy CAG Michal Pomahač. A přesně takové dveře nás baví. Kdo by nechtěl mít doma dveře s jasným původem vyrobené našimi řemeslníky? Vždyť to je to kouzlo domova.

dvere-cag-do-atypickych-prostoru

V naší nabídce najdete pět různých značek českých dveří. Ať už hledáte dveře interiérové, vchodové, nebo dokonce bezpečnostní, určitě si vyberete. Představme si jednu po druhé!

Dveře CAG v sobě spojují řemeslný fortel i poctivou práci

Protože už jsme se zmínili o značce CAG, budeme pokračovat. Firmu CAG založil v roce 1998 citovaný Michal Pomahač společně s Jaroslavem Čermákem, který do podniku vnesl vztah ke tradiční truhlařině. Již od samých počátků byly hlavními hodnotami firmy řemeslný fortel a poctivá práce. Přesně takové dveře CAG jsou.

český výrobek CAGlogo_dveře_cag

Interiérové dveře CAG z naší nabídky si zamilujete. Vyberte si mezi dveřmi s povrchovou fólií, laminátovými dveřmi i luxusními dýhovanými. Široký sortiment vám umožní najít právě to, co hledáte. S dveřmi CAG neexistují kompromisy.

Dveře CAG dvoukřídlé

Dveře CAG jsou zdravé

Vyberte si dveře CAG a mějte zdravou domácnost. Interiérové dveře CAG se vyznačují pětinásobně nižším únikem formaldehydu, než povoluje EU. Dveřní rámy jsou vyráběny z dřevěného masivu ze stromů z ekologického zemědělství v České republice. Pro svoji výrobu používá CAG lepidla splňující ty nejpřísnější normy, navíc má stanovené technologické postupy, díky nimž je nanesená vrstva lepidla co nejnižší.

dveře CAG v dřevěném dekoru

Czech Door: Poctivé dveře z dřevěného masivu si zamilujete

Je libo poctivé dveře z dřevěného masivu? Komu by se také nelíbily, že? Odpovědí jsou dveře Czech Door. Vyberte si z našeho sortimentu dveře takřka z libovolné dřeviny. Jsme schopni dodat dveře smrkové, dubové, bukové, jasanové, dveře z modřínu nebo borovice. Na povrchu jsou dveře Czech Door ošetřeny laky na vodní bázi, voskováním, olejováním nebo mořením do zhruba 20 odstínů.

czech-door-modelova-rada-fg-se-hodi-do-rustikalnich-interieru

Dveře Czech Door vás přesvědčí o tom, že dřevěný masiv už dávno nepatří jen na chalupu. S nadsázkou bychom mohli klidně říci, že moderními interiérovému designu kraluje právě dřevo. Dá se skvěle kombinovat. Téměř nikdy neruší a nepřekáží. Díky své přirozené kráse vypadá vždy perfektně. Troufl by si snad někdo tvrdit o přírodě, že je nedokonalá? Nabízíme vám dřevěné dveře v rustikálním i stylovém minimalistickém designu.

Dveře Czech Door

Dýhované dveře Gerbrich vypadají exkluzivně

Jako třetí si představíme rodinnou firmu Gerbrich, kterou v její současné podobě založil Jaroslav Gerbrich se synem Radimem Gerbrichem. Při výrobě svých dveří klade důraz především na kvalitu, špičkové zpracování materiálů a individuální přístup. Vyberte si ze široké škály dýhovaných dveří Gerbrich v naší nabídce. Dýha je estetickou špičkou. Působí luxusně a exkluzivně. Stejně jako u dveří z dřevěného masivu jsou i každé dýhované dveře originálním kusem, který vyniká svojí osobitou přírodní kresbou a sukovitostí.

Gerbrich Retro

Vyberte si z bezpečnostních dveří BEDEX 2., 3. a 4. bezpečnostní třídy

Podívejme se nyní na bezpečnostní dveře. Začněme u značky BEDEX, která vyniká oproti konkurenci zejména tím, že má vlastní výrobní závody, v nichž si vyrábí veškeré komponenty na dveře. Dveře BEDEX vynikají skvělými ochrannými vlastnostmi proti destruktivním metodám v oblasti zámku. Nabízíme vám bezpečnostní dveře 2., 3. a 4. třídy, přičemž platí, že čím vyšší číslo značuje bezpečnostní třídu, tím vyšší míru zabezpečení dveře poskytují.

dveře_BEZPEČNOSTNÍ BEDEX

Bezpečnostní dveře NEXT mají vše, co mají bezpečnostní dveře mít

Další tradiční značkou bezpečnostních dveří je NEXT. Námi nabízené bezpečnostní dveře NEXT mají oboustranné pancéřování, ochranu zámku, zdvojené čepy pro zesílenou ochranu, nerezové hrany pro maximální životnost, zkrátka vše, co by měly bezpečnostní dveře mít po funkční a praktické stránce. Oceníte ale i jejich vzhled. Krom toho dveře NEXT tepelně a zvukově izolují, krom toho, že vás chrání před případným narušitelem, brání i vaše soukromí.

dveře_bezp_next_úvodní foto Next úvodní foto_2