Doornite v Praze – dveře za rozumnou cenu!

Dveře Doornite, budete určitě znát pod bývalou celosvětovou značkou Masonite. Roku 2021 tato skvělá značka výrobce dveří včetně výrobních závodů skončila v českých rukou, za což jsme moc rádi. Dveře Doornite se vyznačují především rozumnou cenou dveří a zárubní, které ale jdou ruku v ruce s osvědčenou kvalitou a specifickým designem dveří.

Dveře Doornite – do každého interiéru

Nestárnoucí klasikou tohoto výrobce jsou tzv. plášťové dveře z modelové řady Mosonite Classic, tyto dveře mají specifické plášťové profilování, které se hodí jak do moderních, tak do prvorepublikových interiérů, ale především jsou za velice příjemnou cenu.

Samozřejmostí je i široká nabídky dveří Laminátových, které dnes tvoří převážnou část celého trhu. Laminátové dveře Doornite se vyznačují velkou mechanickou odolností a díky široké škále dřevěných dekorů uspokojí každého zákazníka.

Elegance sama jsou pak lakované dveře, které jsou opatřeny kvalitními UV laky nebo levnějšími H2O laky. Lakované dveře poznáte okamžitě, jsou oproti jiným dveřím velice elegantní a působí čistým dojmem.

Pokud Vám na konci Vaší stavby došly penízky nebo hledáte levnou alternativu např. do nájemního bytu, tak můžete sáhnout po tzv. foliových dveřích. Tyto dveře mají pohledovou část z papírové folie, které vypadá velice autenticky, ale nevyznačuje se vysokou odolností jak třeba dveře Laminátové.

Trochu historie…
Start výroby dveří na Vysočině spadá do 60 let minulého století. Roku 1957 byl na Vysočině ve městě Jihlava založen podnik Jihomoravské dřevařské závody, kam se soustředila velká část výroby dveří pro bytovou výstavbu v bývalém Československu. Do vývoje dřevařských závodů zásadně zasáhla v roce 1994 privatizace dřevařských závodů, která změnila firmu na akciovou společnost  Jihlavské dřevařské závody,  z které byly následovně v roce 1997 vytvořeny společnosti Kronospan a Kronodoor. V roce 2004 byl Kronodoor začleněn do skupiny Masonite a od roku 2006 má Masonite CZ své sídlo v Jihlavě v Hruškových Dvorech.

Dveře Doornite – showroom Praha 4

Zastavte se u nás v Showroomu v Praze 4 (dveře, podlahy), máme vystaveno kompletní portfolio značky Doornite. Krásně se o Vás postaráme…poradenství, vyškolení specialisté a profesionální montáž dveří je pro nás samozřejmostí…Máme pro Vás připravené, ale i prémiové dveře od firmy CAG, geniální posuvné systémy od italské společnosti Eclisse a dřevěné smrkové dveře z české truhlárny.