Laminátové dveře jsou nejpraktičtějším řešením do každého interiéru, nabízí navíc širokou škálu různých dekorů, takže uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

Když vybíráme nové dveře do našeho interiéru, stojí před námi hned několik otázek. Ptáme se sami sebe, zda bychom chtěli dveře prosklené, jaký dekor se do našeho bytu nebo domu hodí nejvíce, jaký materiál je nejpraktičtější pro výplň dveří, apod. Také přijde řada na otázku povrchové úpravy.

Povrchová úprava (laminát) je podstatný detail, neboť rozhoduje i o tom, jak praktické dveře jsou, jak dlouho si udrží „svěží“ vzhled, a také, jak dlouho vůbec vydrží.

Povrch proto vybíráme s ohledem na podmínky a využití. Vybíráme dveře do nenáročného prostředí? V takovém případě postačí i povrchová fólie. Můžete si  myslet, že domácí prostředí je v podstatě nenáročné – jste doma jen čtyři, nedá se tedy hovořit o tom, že by byly dveře v budoucnosti tak namáhané jako někde v kanceláři nebo v čekárně u lékaře. Pozor – už ale postačí, když máte doma domácího mazlíčka nebo malé děti.

laminátové desky

Laminátové dveře představují nejpraktičtější řešení do každé domácnosti

Dveře s laminátovou povrchovou úpravou proto představují v současné době nejpraktičtější řešení do každé domácnosti. Laminátové povrchy, které jsou průmyslově tvrzené, jsou odolné, snadno se omývají, jen tak se neodřou a navíc jsou i velmi stylové. Jejich dekory jsou téměř k nerozeznání od skutečného dřeva a vydrží i roky stále stejné. Ještě tvrdší jsou pak HPL lamináty, které se vzhledem ke své vysoké odolnosti hodí do komerčních prostor.

Nabízíme i laminátové povrchy s 3D strukturou

Laminátové dveře v dekoru dřeva jsou skutečně jako pravé. Díky svému přírodnímu vzhledu jsou všestranně použitelné.

Nová povrchová úprava – laminát real, jak už název napovídá, naprosto věrně kopíruje strukturu dřevodekoru a patří do nejvyšší kategorie laminátového povrchu. Hodí se nejen do luxusního a moderního interiéru, ale takřka kamkoliv – dekor dřeva je nesmrtelný. V nabídce máme povrchovou úpravu dub pískový, dub tabákový a jilm tmavý.

Laminát „real“

autentický

Dub pískový

Jilm tmavý

Dub tabákový

Laminátové povrchy dveří jsou skutečně velmi praktické. Ocení je rodiny s malými dětmi i chovatelé psů a koček. Laminát hned tak něco nepoškrábe a snese i další případné „útoky“. Laminátové dveře vydrží dlouho jako nové a navíc ty v dřevěném dekoru věrně kopírují přírodní originál.

dřevo ukázka