Interiérové dveře neboli vnitřní dveře jsou velice důležitým prvkem v našich domech, bytech, chalupách či firmách. Je velice důležité, aby jste výběru interiérových dveří věnovali velkou pozornost a krapet pečlivosti. Pokud si vnitřní dveře vyberete správně, tak mátě na celý život vystaráno. Máme pro vás připravenou zajímavou nabídku českých výrobců dveří – MÁME RÁDI ČESKO!

kategorie_interiérové dveře

Interiérové dveře pro každého

Tu nejdůležitější práci jsme udělali za vás 🙂 Vybrali jsme ty nejkvalitnější české výrobce interiérových dveří a pečlivě připravili jejich nabídku. Doporučujeme navštívit náš stylový showroom (prodejnu) o výstavní ploše 330 m2 kde si všechny typy dveří můžete v klidu prohlédnout a osahat. V naší nabídce najdete interiérové dveře dřevěné (masiv) od firmy Czech Door, dveře CAG a jejich kompletní nabídku v podobě: laminátové dveře, foliové dveře, dýhované dveře nebo dnes velice oblíbené bílé dveře – jak lakované, tak bílé dveře stříkané s pórem nebo bez. Samozřejmostí jsou i interiérové posuvné dveře do pouzdra nebo na stěnu.

Nabídková třešnička – skryté zárubně 🙂

Jako třešničku našeho prodeje a servisu vám nabízíme interiérové dveře se skrytou zárubní Syntesis Battente od firmy Eclisse. Jde o jemné až minimalistické řešení pro zachování čistých linií, kdy dveře kopírují plochu stěny. Dveře se skrytou zárubní Battente je exkluzivní řešení pro moderní interiéry.