Interiérové dveře (vnitřní dveře) jsou velice důležitým prvkem v našich domech, bytech, chalupách či firmách, který dotváří celkový styl prostoru. Je velice důležité, abyste výběru vnitřních dveří věnovali velkou pozornost, nechali si ukázat různé možnosti a vysvětlit výhody a nevýhody jednotlivých řešení. Pokud si interiérové dveře vyberete správně, tak máte na celý život vystaráno. Máme pro vás připravenou zajímavou nabídku českých, ale hlavně kvalitních a prověřených výrobců dveří.

kategorie_interiérové dveře

Interiérové dveře – showroom 330m² v Praze

Tu nejdůležitější práci jsme udělali za vás. Vybrali jsme ty nejkvalitnější české výrobce interiérových dveří a pečlivě připravili jejich nabídku. Doporučujeme navštívit náš stylový showroom (prodejnu) o výstavní ploše 330 m2, kde si všechny typy dveří můžete v klidu prohlédnout a osahat. V naší nabídce najdete dveře dřevěné (masiv) které nám s tou největší pečlivostí vyrábí truhlárna v Opavě, dveře CAG , dveře Doornite a jejich kompletní nabídku v podobě: laminátové dveře, foliované dveře, dýhované dveře nebo dnes velice oblíbené bílé dveře – jak lakované, tak bílé dveře stříkané s pórem nebo bez. Samozřejmostí jsou i interiérové posuvné dveře do pouzdra nebo na stěnu.

Dveře do skryté zárubně

Jako eso v našem prodeji a servisu vám nabízíme interiérové dveře se skrytou zárubní Syntesis Battente od firmy Eclisse. Jde o jemné až minimalistické řešení pro zachování čistých linií, kdy dveře kopírují plochu stěny. Dveře se skrytou zárubní Battente je exkluzivní řešení pro moderní a designové interiéry.