by Blanka Chocová Blanka Chocová

Dýhované dveře si zamilují všichni milovníci stylově zařízených moderních interiérů. Dýhované dveře jsou totiž skutečnou ozdobou. Dodávají celému bydlení punc luxusu a nebývalý šmrnc.

Dýhované dveře jsou vždy originál

Dýha je především přírodní materiál. Vzniká krájením dřeva na pláty. Protože se jedná o skutečné přírodní dřevo, má všechny jeho estetické kvality. Každý interiér zútulní svoji přirozenou hřejivou krásou, je navíc vždy originální. Dýhované dveře mají jedinečný vzhled, ve kterém dominuje především přirozená kresba dřeva. Nenajdete dvoje totožné dýhované dveře. Nejedná se však pouze o luxusní designovku. Dýhované dveře vynikají mimořádnou funkčností. Dýha je velmi odolným materiálem, který „ustojí“ mnohé. Odolnost se přirozeně zčásti odvíjí i od konkrétní vybrané dřeviny. Zlepšit vlastnosti dveří ale můžete i výběrem povrchové úpravy.

Gerbrich Port dýhované dveře

Dýhované dveře Gerbrich vás nadchnou!

Seznamte se s dýhovanými dveřmi Gerbrich z naší nabídky. Klasicky zařízeným interiérům budou „slušet“ dveře z produktových řad Standard, Linie, Rondo, Port, Klermont, Shagal, Klasik, Rustic nebo Retro. Všechny vynikají elegantním a nadčasovým vzhledem, který se hodí do každého bydlení. Jak už názvy jednotlivých řad napovídají, najdete zde i dveře vhodné do rustikálních a nostalgicky zařízených interiérů.

Dveře Rustic jsou inspirované interiéry prvorepublikových vil

Nestárnoucím retro vzhledem se mohou pochlubit dveře řady Rustic. Ale nebojte se – nejde o dveře, které by už vyšly z módy. Naopak. Jedná se o dveře inspirované dveřmi, které zdobily vily ve 30. letech minulého století. Tyto dveře jsou oblíbené zejména pro dokonalou souhru tvarů a rámečků. Trendy 30. let se vrací!

Gerbrich Rustic dýhované dveře

Dveře Retro skvěle doplní romantickou chalubu i moderní srub

Romantičtějším vzhledem vynikají dveře Retro, které se dokonale hodí do útulných chalup, dřevostaveb, srubů, ale i do nostalgicky zařízených hotýlků, penziónů nebo vináren. I zde nacházíme inspiraci ve 30. letech. Dveře Retro navazují na tradici kazetovaných profilovaných dveří této doby.

Gerbrich Retro

Zajímavým interiérovým prvkem se stanou dýhované dveře Rondo, které se vyznačují jednoduchými a oblými tvary a skvěle se tak hodí do klasických i moderních interiérů. Vyhrajte si s jejich vzhledem a vyberte si podobu prosklení. Kulaté „okénko“ nebo nebo vysoké protáhlé prosklení – vše je možné. Záleží jen na vás.

Gerbrich Rondo

Vybírejte z luxusních produktových řad dýhovaných dveří Gerbrich Exclusive

Hledáte luxusní doplněk do svého stylového interiéru? Podívejte se na dýhované dveře Gerbrich Exclusive. Produktové řady Cascade, Innox, Strip, Intarsie, Sgrafito, Laguna, Rectime nebo Quatro mají rozhodně co nabídnout.

Cascade – Tyto dveře vynikají velmi elegantním vzhledem, který umocňují především příčné skleněné výplně vyrobené z matného skla (Conex mléčný 6,4 mm). Výhodou těchto dveří je především jejich pevný rám z přírodní masivní spárovky.

Dýhované dveře Gerbrich Cascade

Innox – Dveře Innox zaujmou decentními proužky zapuštěnými do plochy dveří. Luxusní vzhled uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

Gerbrich Innox

Strip – Dveře Gerbrich Strip jsou vhodným doplňkem zejména do moderních minimalistických interiérů, ve kterých se objevují kovové prvky. Dveře totiž zdobí nerezové proužky, které mohou mít jak vertikální, tak horizontální směr. Dveřní křídlo může být doplněno skleněnou výplní.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Intarsie – Skutečně atypicky působí dveře řady Intarsie. Kombinace několika druhů dýhy nebo opačně orientované kresby dřeva nabízí originální řešení do každého interiéru. Vyberte si dle svého vlastního vkusu a probuďte svoji designérskou fantazii.

Gerbrich Intarsie

SgrafitoPlošně frézovanými obrazci na dveřích se vyznačují dveře Gerbrich Sgrafito. Ať už se jedná o jednoduché, či náročnější tvary, vždy se takové dveře stanou výrazným bodem interiéru, který vždy zaujme. Povolte uzdu své fantazii při výběru skleněných výplní.

Gerbrich Sgrafito

LagunaToužíte po luxusu? Dveře Gerbrich Laguna vám ho mohou nabídnout. Tyto exkluzivní dýhované dveře jsou velmi moderním řešením do interiérů všech, kteří hledají originalitu a jedinečnost.

Gerbrich Laguna

Rectaime – Další designová lahůdka z dílny firmy Gerbrich vyniká jednoduchou elegancí, vysoce pevnou konstrukcí a moderním designem. Jednoduchého a čistého vzhledu je docíleno tím, že jsou skleněné a dřevěné výplně do dveří pouze zasunuty a nejsou upevněny pomocí zasklívacích a kazetových lišt.

Gerbrich Rectaime

Quatro – Dýhované dveře Quatro si hrají s kresbou přirozenou kresbou dřeva. Vodorovné a svislé skládání dýhy do obrazců vytváří originální efekty.

Gerbrich Quatro

Luxusní bezfalcové dýhované dveře vynikají jednoduchou elegancí

Krom již zmiňovaných produktových řad se musíme zmínit i o luxusních dveřích v provedení „Příčná dýha“. Toto exkluzivní provedení bezfalcových dýhovaných dveří s příčnou orientací nejen na ploše dveří, ale i na hranách dveřního křídla a na všech plochách obložkové zárubně, působí vysoce elegantně. I hrana zárubně je tak stejná jako hrana dveří. Dveře tak tvoří dokonalý komplet.

Gerbrich příčná dýha dýhované dveře bezfalcové

Závěrem se podívejme na to, jaké typy dýhy dveří Gerbrich nabízíme. Stačí si jen vybrat a rázem získáte do interiéru vysoce elegantní prvek, který celému vašemu bydlení dodá jiskru a šmrnc!

Dýhované dveře Gerbrich vzorník 1

Dýhované dveře Gerbrich vzorník 2