Jak sladit dveře s podlahou

Ať už zařizujete novostavbu nebo provádíte rozsáhlejší rekonstrukci, je dobré to vzít takříkajíc „od podlahy“ – a to myslíme doslova. Podlaha, dveře, okenní rámy… to jsou pevné prvky, které se ve vašem interiéru nemění se změnou sezóny či módního trendu. Vaši domácnost budou zdobit několik let, a proto je potřeba je dokonale sladit. Jak na to?


Dům & Byt:Protipožární dveře od Mand CZ

Protipožární dveře mají v našich domovech zcela jasně vytyčenou funkci – udržet případný požár za sebou a nepustit ho dál. K tomu jsou uzpůsobeny konstrukčně i materiálově. Často nám jejich použití přikazují speciální předpisy.


OkoloBytu.cz:Vinylové podlahy od A do Z

Nechte se inspirovat moderními designy vinylových podlah, které podtrhují dekor dřeva, kamene, betonu či mramoru velkorozměrnými dílci v podobě prken nebo dlaždic. Moderní vinyl je navíc tak odolný, že se ho nemusíte bát, ani pokud máte doma psy nebo kočky.


ČeskéStavby.cz: Interiérové dveře:Jak vybrat ty pravé?

Správný výběr interiérových dveří dělá divy. Nerozhoduje přitom pouze vzhled, ale i materiál a další otázky. Provedeme vás výběrem tak, abyste našli ty pravé pro váš interiér.


Bydlet.cz:Dřevěné dveře CZECH DOOR nemají konkurenci

Dřevěné dveře jsou nesmrtelnou klasikou, představují to nejlepší, čím můžete váš interiér vybavit. Dveře Czech Door jsou navíc špička. Spojením těchto dvou „nej“ vychází jedinečný produkt, který nemá konkurenci – dřevěné dveře Czech Door.


Podnikatel.cz: Server Podnikatel.cz mění strukturu obsahu, logo a modernizuje design - Internet Info

Podnikatel.cz – pusťte se do rekonstrukce kanceláří s Mand CZ s.r.o.

Podnikatelské prostory a jejich design patří k celkové corporate identity firmy. Vypadá vaše kancelář tak, jak by měla? Odráží ve svém designu prvky CI, koresponduje s vámi nabízenými produkty či službami, a současně nenarušuje genius loci? Začněte rekonstrukci svých kanceláří od dveří, ale i od podlahy.