KOLEKCE - Spirit Pro Gluedown 55

Lepená prkna z naší kolekce Spirit Pro mají luxusní povrchovou úpravu, ve které ožívají i ty nejjemnější textury a nejmenší detaily. To je zcela způsobeno jejich strukturou skutečného dřeva. Textura dokonale ladí s dekorem designu. Rozdíl mezi podlahou Spirit Pro a pravou dřevěnou podlahou nerozeznáte.  Vyberte si pevnou lepenou vinylovou podlahu, která vypadá jako pravé tvrdé dřevo. Tato kolekce obsahuje 16 prken a 10 dlaždic: ideální pro váš domov, showroom, obchod nebo kancelářskou budovu. Jediné, co omezuje vaše možnosti, je vaše představivost.

Lepená

Špičková belgická lepená podlaha v dokonalých dekorech pro domácí i komerční využití..

Rozměry: 1520 x 237 mm
Tloušťka: 2,5 mm
Balení: 11 prken = 3,602 m2
Třída zátěže: 33 (vhodná i do komerčních prostor)
Nášlap: 0,55mm
Spáry: V4
Záruka: 25 let
Montáž: lepení + neomezená délka a šířka pokládky

VODĚODOLNOST: ANO
PODLAHOVÉ VYTÁPĚNÍ: ANO
STAIN GUARD: ANO
SCRATCH GUARD: ANO

617,- Kč (bez DPH)

Country Beige

Country Brown

Country Caramel

Country Dark brown

Country Honey

Country Mokka

Country Smoked

Country White grey

Elite Beige

Elite Brown

Elite Dark brown

Elite Greige

Elite Honey

Elite Natural

Elite Sand

Elite Taupe

BerryAlloc ® špičkové lepené vinylové podlahy z řady produktů BerryAlloc ® SPIRIT. Mají doživotní záruku, je trvanlivá a splňuje současné estetické a technické požadavky: kvalitu, rozmanitost povrchových úprav, trvanlivost, životnost a snadnou instalaci a do toho se pyšní nejvyšší možnou třídou zátěže pro bytové účely.

Objevte naše lepené vinylové podlahy se vzhledem přírodního dřeva pro váš obývací pokoj, ložnici, chodbu, koupelnu, kuchyň nebo domácí kancelář. BerryAlloc ® má ohromující podlahové řešení pro každý prostor.

Snažíme se také snížit náš dopad na životní prostředí a dbáme na zdravé vztahy se zákazníky – jsou klíčem k našemu urputnému úsilí o zvýšení trvanlivosti a dokonalosti našich produktů a služeb. Proto neustále investujeme do zlepšování kvality produktů. Náš výrobní tým v Belgii se skládá ze zkušených a vášnivých lidí, díky nimž mají lepené podlahy Berry Alloc opravdovou duši.