KOLEKCE (2021) - STYLE (RIGID VINYL)

Vinylové podlahy Berry Alloc z kolekce Style jsou vyvíjeny a vyráběny v Belgii . Dokonale kontrolovaná a garantovaná kvalita v průběhu celého výrobního procesu. Podlaha je 100% bez ftalátů – certifikát Indoor Air Comfort GOLD mluví sám za sebe.

Designéři se ponořili do přírody, aby plně pochopili, jak vypadá dřevěná konstrukce a struktura. Spojili tento výzkum s řemeslným zpracováním, a vytvořili ohromující dřevěné vzoryJedinečné vzory, které nikde jinde nenajdete. Jste připraveni zútulnit svůj domov? Dotkněte se podlahy a nahmatejte detailní strukturu. Podívejte se, jak jsme si hráli se všemi těmito přírodními barvami, abychom znovu vytvořili pocit skutečného dřeva.

I když tato vinylová prkna téměř dokonale připomínají dřevo, zachovávají si všechny výhody vinylové podlahy. S touto podlahou si můžete plně vychutnat neopatrné chvíle v domácnosti. Žádné skvrny ani škrábance . Takže jděte do toho a tancujte co chcete, když jste doma sami. Nechte své děti postavit pevnost nebo pořádejte večírek, aniž byste se museli starat o rozlití sklenky vína. S otřením mopu bude vaše podlaha vypadat znovu jako nová!

BERRY ALLOC - RIGID

Rigid – podlaha 21. století = nejměkčí, nejodolnější a nejstabilnější podlaha pod sluncem…

Rozměry: 1326 x 204 mm
Tloušťka: 5 mm
Balení: 8 prken = 2, 164 m2
Třída zátěže: 23 – 33
Nášlapná vrstva: 0,55 mm
Spáry: V4
Záruka: 25 let
Montáž: click + jsou nutné přechodové lišty

VODĚODOLNOST: ANO
PODLAHOVÉ VYTÁPĚNÍ:  ANO
STAIN GUARD: ANO
SCRATCH GUARD: ANO

Elegant Natural

Elegant Natural Brown

Rustic Dark

Rustic Light

Cracked Ash Grey

Cracked Dark Brown

Cracked Greige

Cracked Natural Brown

Elegant Dark Grey

Elegant Light Greige

Elegant Light Grey

Elegant Medium Grey

Vivid Grey

Vivid Light

Vivid Natural

Vivid Natural Brown

KOLEKCE - PURE (RIGID VINYL)

Vinylové podlahy Berry Alloc z kolekce PURE jsou vyvíjeny a vyráběny v Belgii . Takto můžeme dokonale kontrolovat a garantovat kvalitu v průběhu celého výrobního procesu. Podlaha je 100% bez ftalátů, protože nám záleží na životním prostředí – certifikát Indoor Air Comfort GOLD mluví sám za sebe.

Podlaha, která malé děti neprobudí, když se vplížíte dovnitř. Bez starostí zvládne domácí párty, rodinné večeře a domácí mazlíčky. Podlaha, která se neuvěřitelně snadno instaluje. Nezáleží na tom, jestli máte rádi tradiční, elegantní, útulné nebo kreativní vzory. Právě pro vás je vinylová podlaha Pure. Podlaha, kterou milují všichni, dokonce i naše planeta, protože prkna jsou 100% recyklovatelná – podlaha pro váš domov, váš život.

Naši designéři se ponořili do přírody, aby plně pochopili, jak vypadá dřevěná konstrukce a struktura. Spojili tento výzkum s řemeslným zpracováním, a vytvořili ohromující dřevěné vzory – které nikde jinde nenajdete. Jste připraveni zútulnit svůj domov? Dotkněte se podlahy a nahmatejte detailní strukturu. Podívejte se, jak jsme si hráli se všemi těmito přírodními barvami, abychom znovu vytvořili pocit skutečného dřeva.

BERRY ALLOC - RIGID

Rigid – podlaha 21. století = nejměkčí, nejodolnější a nejstabilnější podlaha pod sluncem…

Rozměry: 1326 x 204 mm
Tloušťka: 5 mm
Balení: 8 prken = 2, 16 m2
Třída zátěže: 23 – 33
Nášlapná vrstva: 0,55 mm
Spáry: V4
Záruka: 25 let
Montáž: click + jsou nutné přechodové lišty

VODĚODOLNOST: ANO
PODLAHOVÉ VYTÁPĚNÍ:  ANO
STAIN GUARD: ANO
SCRATCH GUARD: ANO

Authentic Oak Brown

Authentic Oak Grey

Authentic Oak Honey

Authentic Oak Light Grey

Authentic Oak Natural

Classic Oak Brown

Classic Oak Grey

Classic Oak Light Greige

Classic Oak Light Natural

Classic Oak Natural

Columbian Oak 226M

Columbian Oak 236L

Columbian Oak 261L

Columbian Oak 636M

Columbian Oak 663D

Columbian Oak 693M

Columbian Oak 946M

Intense Brown

Intense Dark Grey

Intense Grey

Intense Light Grey

Lime Oak 139S

Lime Oak 623M

Lime Oak 693M

Lime Oak 939S

Lime Oak 963M

Lime Oak 966D

Lime Oak 979M

Toulon Oak 109S

Toulon Oak 236L

Toulon Oak 293M

Toulon Oak 619L

BerryAlloc ® nabízí širokou škálu interiérových řešení pro rezidenční a komerční projekty, od laminátových, vinylových a parketových podlah až po stěnové panely. Rozsáhlá řada produktů BerryAlloc ® má doživotní záruku, je trvanlivá a splňuje současné estetické a technické požadavky: kvalitu, rozmanitost povrchových úprav, trvanlivost, životnost a snadnou instalaci.

Na základě trendů a nejnovějších technologických vylepšení se snažíme inspirovat a potěšit naše zákazníky. Objevte naše vinylové nebo laminátové podlahy se vzhledem přírodního kamene nebo dřeva pro váš obývací pokoj, ložnici, chodbu, koupelnu, kuchyň nebo domácí kancelář. Nebo si vyberte parketovou podlahu pro autentický vzhled a dojem. BerryAlloc ® má jistě ohromující podlahové řešení pro každý prostor.

Snažíme se také snížit náš dopad na životní prostředí a růst udržitelným způsobem jako zisková společnost.

Zdravé vztahy se zákazníky jsou klíčem k našemu úsilí o zvýšení trvanlivosti našich produktů a služeb. Proto neustále investujeme do zlepšování kvality produktů. Náš výrobní tým v Belgii se skládá ze zkušených a vášnivých lidí, díky nimž vaše podlahové zkušenosti vyniknou nad konkurencí.

BerryAlloc ®  je součástí mezinárodní skupiny Beaulieu.