Mohou i otočné dveře zmizet? Eclisse to umí. Jejich unikátní Syntesis Battente – otočné dveře se skrytou zárubní – jsou ztělesněním lehkosti, jednoduchosti a funkčnosti moderního deisgnu. Ačkoliv je firma Eclisse známá především jako výrobce mimořádně kvalitních posuvných dveří, které jako mávnutím kouzelného proutku mizí do stavebního pouzdra a splňují tak všechny požadavky moderního designu na jednoduchost a eleganci interiéru, nachází se v nabídce společnosti i dveře otočné.

Battente-lak-bílý-lesk_bez_profilu_800_400

Syntesis je ztělesněním exkluzivity a designové lehkosti

Nebyla by to ale firma Eclisse, aby i její otočné dveře nebyly originální, nápadité, zkrátka jedinečné. Eclisse představuje světlu světa kolekci Syntesis, která předkládá zcela novou koncepci pojetí interiérových dveří. Syntesis Battente je ztělesněním exkluzivity, designové lehkosti a jednoduchosti. Součástí tohoto „designového balíčku“ jsou dveře do bezobložkového pouzdra, otočné dveře se skrytou zárubní, revizní dvířka a zapuštěné sokly. Všechny tyto prvky splývají se stěnou, jsou s ní v jedné rovině. Cílem celé kolekce je odlehčit prostor, zbavit interiér zbytečností, zbytečných křivek a výčnělků. S kolekcí Syntesis Battente získává každé bydlení zcela nový výraz. Je vzdušnější a esteticky ohromující. Jak sám výrobce Eclisse uvádí: „Nikdy dříve nebylo tak snadné zneviditelnit vaše dveře, jako nyní.“ Ale možná vás napadá – jak je možné nechat zmizet otočné dveře? Docela snadno

Syntesis Battente je sázka na kvalitu a preciznost – originál je jen jeden!

battente_čisté_linieBezobložkové provedení dveří Syntesis Battente umožňuje dokonalé splynutí se stěnou

Otočné dveře Syntesis se skrytou zárubní Battente při svém zavření zcela splynou se stěnou. Jejich bezobložkové provedení umožňuje dokonalou integraci dveří se stěnou. Nic nevyčnívá, nic nepřekáží. Jsou to dveře, které ale téměř nevidíme, když jsou zavřené. Eclisse chce svým zákazníkům dokázat, že obložky nejsou třeba. Skryté zárubně odvedou stejnou práci. Tím, že zvolíte bezobložkové provedení otočných dveří, odlehčíte celý prostor, a tím i místnost opticky zvětšíte. Špičková technologie a moderní design jsou zkrátka okouzlující.

Čím je ale dále docíleno té perfektní neviditelnosti dveří? Eclisse dodává dveře s tzv. „primer“ povrchovou úpravou, což je speciální podkladový nátěr, díky kterému na dveřích dokonale přilnou další nátěrové barvy na zdi či jakékoliv jiné emailové barvy. Důvod je zřejmý – jen takto lze perfektně sjednotit odstín dveřního křídla a okolní stěny. Dalším rafinovaným řešením je seřizovací táhlo, které je uvnitř vnitřního pláště dveří s výškou nad 197 cm. Tímto táhlem lze dveřní křídlo kdykoliv dodatečně seřídit tak, aby bylo stále napnuté a v rovině se stěnou.       

Konstrukce zárubňového profilu Battente brání tvorbě případných prasklin

konstrukce-battente_referenceEclisse dbá na kvalitu a životnost svých produktů. Proto i otočné dveře Syntesis se skrytou zárubní Battente splňují vysoké standardy. Dlouhé životnosti hliníkové zárubně je docíleno tím, že je nejdříve podrobena povrchové úpravě fosfátováním, tím je chráněna proti oxidaci a korozi, a poté je aplikován podkladový nátěr, díky kterému další nátěrové hmoty dokonale přilnou. Zárubeň je zároveň poměrně robustní a pevná – hmotnost zárubňového profilu je asi 2 kg/m. Konstrukce zárubňového profilu je navíc navržena tak, aby se zabránilo tvorbě případných prasklin.

Pokud si objednáte interiérové otočné dveře Eclisse Syntesis, dodá vám výrobce skrytou zárubeň jak pro zdivo, tak pro SDK v jednom balení. Vše bude zabaleno v ochranném plastovém obalu, který zabrání zašpinění či poškrábání dveří při manipulaci na staveništi. Do skryté zárubně Battente samozřejmě můžete osadit i všechny typy dveří, které máme v nabídce – dřevěné (masivní) dveře, laminátové dveře nebo dveře dýhované.

Tip: Pro designové dveře nezapomeňte vybrat kvalitní a designové kliky na dveře a příslušenství 🙂

DVEŘE mohou zmizet se stropem...

Můžete si vybrat zárubeň Battente buď s horním profilem, nebo bez. Bez horního profilu „zmizí“ dveře se stropem 🙂

Otevírané „DOVNITŘ“

Otevírané „VEN“