by wp_petr wp_petr

BEDEX jsou dveře, které se stanou ochráncem vašeho rodinného štěstí. Krom vynikajících vlastností a funkčnosti jsou i mimořádné svým vzhledem.

Bezpečí dveří Bedex

Záleží vám především na bezpečí vaší rodiny? Zaměřte se na pečlivé zabezpečení domu. A kde jinde začít, než u vchodových dveří? Potřebujete bezpečnostní dveře! Nevíte proč?

Bezpečnostní dveře krom toho, že zabezpečí váš dům, majetek a ochrání vás i vaši rodinu, působí na psychiku případného narušitele už jen tím, že se nejedná o obyčejné vchodové dveře. Zloděje zkrátka odradí už tím, že tam jsou. Rovněž tepelně a zvukově izolují. Dopřejí vám klidnější spánek, neboť zlepší pocit bezpečí a soukromí, se kterým se usíná o poznání lépe.

zlodej-ve-dverich-s-titulkem

Bezpečnostní dveře BEDEX jsou vyráběny jen z certifikovaných komponentů

V naší nabídce nově najdete bezpečnostní dveře výrobce BEDEX, který se výrobou bezpečnostních a protipožárních dveří zabývá již od roku 1992. Za tu dobu již nasbíral cenné zkušenosti se vším, co s dokonale zpracovanými dveřmi souvisí, od výroby až po montáž. BEDEX. Přečtěte si, proč jsou bezpečnostní dveře BEDEX tím nejlepším pro vaši domácnost:

  • jsou vyráběny na špičkových strojírenských zařízeních Trumf
  • použité materiály vynikají mimořádnou kvalitou
  • jsou využívané pouze certifikované komponenty
  • jsou vyráběny s originálními rozvorovými zámky

Dveře BEDEX ale nejsou pouze funkčním prvkem vaší domácnosti. Vynikají i estetickou stránkou! Rozhodněte o povrchové úpravě. Vrchní nástřik dvousložkovým polyuretanovým emailem nabízí téměř nekonečné možnosti, co se týče barevnosti – od různých odstínů zelené, růžové, modré až po umírněnější tóny.

Bezpečnostní dveře s povrchovou fólií nabízíme v devíti odstínech

U sériově vyráběných bezpečnostních dveří BEDEX STANDARD s fóliovou povrchovou úpravou si můžete vybírat z devíti odstínů – dub světlý, dub tmavý, buk, bílé dřevo, třešeň, javor, olše, ořech tmavý a wenge, přičemž jednotlivé povrchové úpravy lze na dveřích i kombinovat. Klidně mohou být dveře z jedné strany v odstínu wenge a z druhé v odstínu světlého dubu, nebo jak se vám to líbí.

 Bedex folie bedex-buk-folie

Bezpečnostní dveře s dřevěným obkladem? Není problém!

Nestárnoucí klasikou v interiéru je dřevo. Výjimkou nemusí být ani bezpečnostní dveře. V naší nabídce najdete i dveře BEDEX VARIO, které lze obložit dřevěnými obklady na vnitřní i vnější straně. Dveře BEDEX STANDARD je možné obložit pouze z vnitřní strany. Vyberte si dřevěný obklad zcela podle vašeho vkusu.

bedex-drevo-ukazky

Na vaše přání je možné vybavit dveře BEDEX VARIO i koženkovým čalouněním. Vyberte si z různého provedení prošití i řešení plochy okolo kliky. Je libo zcela minimalistické hladké čalounění nebo klasické piky? A tím rozhodně nekončíme.

bedex-calouneni-2  bedex-calouneni-1  bedex-calouneni-3

Vyberte si k dveřím BEDEX příslušenství ze široké nabídky

U dveří BEDEX si můžete vybrat z široké nabídky příslušenství a vybavení. Samozavírače, kukátka, zárubně, bezpečnostní řetízek či elektrický uvolňovač dveří – to vše může doplnit

bezpečnostní dveře bez snížení bezpečnostní úrovně dveří.

Zámek ke dveřím Bedex

Bezpečnostní dveře jsou jako každé jiné vchodové dveře vizitkou vašeho domu, tím, co uvidí každá návštěva jako první, ale jsou i něčím víc. Bezpečnostní dveře jsou především funkční. Jejich úloha je stát se vaším ochráncem. Dveře BEDEX toto zvládnou bez problémů.