Bezpečnostní dveře BEDEX se pyšní tradicí výroby od roku 1993. Firma Bedex se úzce specializuje na vývoj a výrobu bezpečnostních prvků – jako jsou bezpečnostní dveře a bezpečnostní ocelové zárubně, jak do panelových bytů, tak domů nebo komerčních prostor. Dveře do Vašeho domu či bytu jsou velice důležitým faktorem, který pomyslného zloděje buď přiláká nebo odradí. Investice do bezpečnostních dveří se zcela určitě vyplatí!

bedexDveře BEDEX mají vynikající ochranné vlastnosti proti destruktivním metodám v oblasti zámku. Zámky splňují přísnou homologaci pro kvalitní a spolehlivý chod rozvorového zámku. Další nespornou výhodou oproti konkurenci jsou vlastní výrobní závody na veškeré komponenty použité pro výrobu dveří a bezpečnostních zárubní.

V dnešní době určitě každý zákazník uvítá i rychlou výrobní lhůtu a to 14 – 21 dnů.

Bezpečnostní dveře BEDEX můžete mít v mnoha variantách a v mnoha provedeních až po repliky dveří v památkově chráněných oblastech. Níže si můžete vybrat jednotlivé typy a provedení jako jsou: Bezpečnostní dveře tř. 2, bezpečnostní dveře tř.3 a nejvyšší tř. 4, požární i nepožární bezpečnostní dveře, atypické bezpečnostní dveře, dvoukřídlé bezpečnostní dveře a samozřejmostí jsou dveře jak do bytu v novostavbě, paneláku nebo do domu či chalupy.