Díky dveřím v bezfalcovém provedení bude i váš interiér vypadat, jako by ho zařizoval profesionální bytový architekt. Bezfalcové dveře, které na milimetr zapadnou do zárubně a perfektně splynou s okolím, jsou posledním hitem interiérového designu. Nechte se jím unést i vy!

BEZFALCOVÉ ÚVOD

Baví vás poslední interiérové trendy? Designově čisté interiéry v minimalistickém stylu lahodí vašemu oku a estetickému cítění více než rustikální nábytek a malovaný porcelán v kredenci? Posledním hitem interiérového designu jsou bezfalcové dveře!

Dveřní křídlo bezfalcových dveří ani o milimetr nevyčnívá...

Co si pod tímto pojmem ale představit? Bezfalcové dveře nebo také bezpolodrážkové dveře jsou dveře bez polodrážky, což znamená, že nemají profilovanou hranu. Bezfalcové provedení umožňuje zavřít dveřní křídlo tak, že díky chybějící polodrážce dokonale splyne se zárubní v jedné rovině. Ani o milimetr nevyčnívá a nenarušuje tak perfektní vzhled vašeho interiéru, i proto jsou tak populární mezi profesionálními bytovými architekty a designéry.

Pokud bezfalcové dveře v dřevěném dekoru, ještě v lepším případě s povrchovou úpravou skutečné dýhy, zkombinujete s moderním dřevěným obložením stěn, získáte dokonalou kombinaci pro skutečné designové fajnšmekry.

Bezfalcové dveře patří mezi hity interiérového designu.

CAG nabízí v bezfalcovém provedení většinu svých modelů dveří. Uchycení dveří zajišťují vnější lomené panty nebo o něco nákladnější stylové skryté panty Kubika, které ještě více podtrhnou estetickou čistotu a jednoduchost, které bezfalcové dveře nabízí. Cena dveří poté odpovídá ceně konkrétního vybraného modelu s příplatkem za bezfalcový set. V bezfalcovém setu je již obsažen tzv. magnetický zámek, který zajišťuje tichý chod dveří.

Dveře Kitty

Dveře Alumi Vertik S

Dveře Alumi Vertik L

Dveře Alumi Ruby

Dveře Alumi Horizon S

Dveře Horizon L

Dveře Primum

Dveře Nemo

Dveře Triumf

Dveře Fénix

Dveře Maxim

Dveře Monté

Bezfalcové dveře a skryté panty tvoří perfektní pár, kterému se dá jen těžko odolat

Skryté závěsy, které jsou obsaženy v bezfalcových zárubních, je možné seřizovat tak, aby dveře perfektně zapadly do zárubně a dokonalé se stěnou splývaly. Firma CAG přitom bezfalcové zárubně vyrábí na příčky o minimální tloušťce 9 cm. Počet závěsů na zárubni vychází z rozměrů a hmotnosti dveřního křídla. CAG umožňuje svým zákazníkům objednat si i dveře atypické a nadstandardní. V bezfalcovém provedení je rovněž možné si opatřit dveře protipožární – u těch je však nutné, aby byly použity viditelné dveřní panty.

S bezfalcovými dveřmi se může každý interiér jak mávnutím kouzelného proutku proměnit v interiér jako od bytového designéra.

Luxusní bezfalcově 1000

Bezfalcové dveře působí nevšedně, atypicky, dokonce můžeme říci, že luxusně. Donedávna jsme je mohli vidět spíše v hotelech a stylových komerčních prostorech, teď není žádný problém si je pořídit domů a udělat ze svého bydlení luxusní hnízdečko. Pokud přestavujete svůj interiér a rozhodnete se vsadit na bezfalcové dveře, věřte, že i tento zdánlivý detail způsobí velké změny a zintenzivní váš dojem z výsledku bytové proměny.

vodováha 2

Při instalaci bezfalcových dveří je lepší přivolat na pomoc odborníka. Přeci jen správná instalace v tomto případě značně ovlivňuje výsledný dojem a je třeba rovněž říci, že není zcela jednoduchá. Aby dveře dokonale zapadly, je nutné, aby spára po celém obvodu dveří byla přibližně stejná.