Obložková zárubeň FABI S

Obložková zárubeň FABI S je určena pro obklad stavebního prostoru. Jedná se o zárubeň s oblou hranou a rovnou obložkou a vyráběna je na tloušťku zdi od 6 do 54 cm. Zárubeň je možno dodat v protipožárním provedení. K dispozici velké množství povrchů (např. laminát, lak, dýha), které budou ladit s povrchem dveří. Výrobce poskytuje variantu falcovou i bezfalcovou. U elegantního bezfalcového provedení je též umožněno protipožární nastavení, pouze však s viditelnými panty.

FABI S               FABI S 2

Obložková zárubeň FABI H

Obložková zárubeň FABI H je vyráběna v mnoha typech povrchů – kromě dýhy a všech variant laminátu dokonce také v úpravě pro celoskleněné dveře. Jedná se o zárubeň s ostrou hranou pro otočné dveře. Je možné si zvolit falcové nebo bezfalcové provedení dle typu Vašich dveří. Stejně jako u všech ostatních zárubní je její součástí systém pero – drážka umožňující upravit stavitelnost každé zárubně až o 1 cm (zajistí toleranci pro drobné nepřesnosti při zaměření). Zárubeň FABI H může být dodávána také s provětráváním a v protipožárním provedení.

  FABI H s popisem

Obložková zárubeň FABI O

Obložková zárubeň FABI O je vhodná do interiérů, kde se ponechává původní ocelová zárubeň. Může to tak být například z důvodu, že si majitel/zákazník nepřeje provádět bourací práce. Tento typ zárubně lze využít na téměř všechny stávající ocelové zárubně. Jako první krok je třeba nechat vyměřit a prověřit technikem, zda bude FABI O možné bez potíží instalovat. Jednou z podmínek je mít příčky proti sobě v rovině. Také je důležité mít na mysli, že se průchozí prostor zúží na šířku o 3 cm a na výšku o 1,5 cm. Tato skutečnost může zkomplikovat např. odnesení pračky do/z koupelny. V každém případě dodá nová zárubeň moderní a sympatický vzhled a přinese příjemnou změnu skrytím původní ocelové zárubně.

FABI O          FABI O 2

Obložková zárubeň FABI P

Obložková zárubeň FABI P je využívána u posuvných dveří a stavebních pouzder, jako je např. Eclisse, JAP apod. Vždy můžete sladit zárubeň s dveřmi, a to do povrchu laminát, dýha nebo metal-hliník s moderním vzhledem. U dveří posuvných po stěně je využívána slepá zárubeň FABI, kterou je možno doplnit o dorazovou nohu s možností zamykání dveří. Pokud je instalováno stavební pouzdro, vhodná je zárubeň FABI P s oblou hranou. Dveře, pro které jsou obložkové zárubně vyráběny, mohou být jednokřídlé, dvoukřídlé, teleskopické i zákrytové posuvné. Díky posuvným dveřím nebo stavebním pouzdrům a jejich zárubním velice prakticky a nadčasově vyřešíte úsporu místa. Tento typ zárubní není vyráběn v provětrávaném ani protipožárním provedení.

CAG_WEB_IMG_Posuvne_dvere_Zaruben_v4  fabi P

Obložková zárubeň FABI M

Hliníková obložková zárubeň FABI M zaručí stylový vzhled díky luxusní povrchové úpravě stříbrný hliník nebo hliník champagne. Zárubeň je ve standardu vyráběna s ostrou hranou ostění, za příplatek je možné jí vyrobit se spojem na tupo. Objednat si můžete falcovou i bezfalcovou variantu, případně zárubeň pro posuvné dveře s garnýží a dorazovou nohou. Další možnosti jsou světlíky nebo provětrávání, naopak protipožární varianta možná není. Zárubeň je určena pro dveře tloušťky od 10 do 50 cm. Volbou této zárubně získáte moderní a zajímavý kontrast s dveřmi.

CAG_WEB_IMG_FABI_M_v1             hliníková obložka