Posuvné dveře do stavebního pouzdra jsou módním trendem, který si nás získal svojí rafinovaností a funkčností. Dveře, které jsou takřka neviditelné, nás nelimitují v zařízení interiéru co se týče designu, ani prostoru.

Posuvné dveře do pouzdra ušetří místo a prosvětlí místnosti!

ecl 3

Posuvné dveře, které při každém svém otevření mizí do stavebního pouzdra, nejsou v žádném případě hudbou budoucnosti, ba právě naopak – jsou největším hitem současného interiérového designu. Pryč jsou doby, kdy v našich domovech hrál prim těžký nábytek, přezdobenost a nevhodně využité prostory. Současný design má jasné cíle: jednoduchost, eleganci, rafinovanost, maximální funkčnost a využitelnost. Málokdy si můžeme dovolit plýtvat s prostorem. S největší pravděpodobností spíše řešíme, jak co kam nejlépe vtěsnat, kde vytvořit úložné prostory, jak rozestavit sedací soupravu, aby se kolem ní dalo ještě chodit… Řešením těchto a mnohých dalších problémů jsou posuvné dveře do stavebního pouzdra.

Otočné dveře zabírají „mrtvé místo“. Když jsou zavřené, neruší. Když je ale otevřeme, potřebujeme cenné centimetry. Posuvné dveře jsou tak odpovědí na potřeby moderní domácnosti. Navíc jsou i esteticky atraktivní. Tím, že jsou designově velmi jednoduché nás ani nelimitují při dalším zařizování místností. Jsou v podstatě neviditelné.

 Posuvné dveře

Eclisse nabízí řešení posuvných dveří a stavebních pouzder pro každou situaci

Stavební pouzdra vyrábí již od roku 1989 italská firma Eclisse, která má své zastoupení i v České republice. Své produkty neustále testuje, vyvíjí, zdokonaluje. Sleduje módní trendy a své „vychytávky“ si nechává patentovat. Krom klasického obložkového jednokřídlého pouzdra, nabízí i moderní bezobložková pouzdra Syntesis, která představují zcela minimalistické řešení. Eclisse vám pomůže vyřešit i nejrůznější stavební situace. Potřebujete na místě, kde je kapsa, vést elektřinu? Žádný problém. Přímo uvnitř pouzdra bude umístěn kanálek, kterým se elektřina povede. Zvenčí pak můžete klidně umístit zásuvky, vypínače, osvětlení… Potřebujete na kapsu pouzdra zavěsit kusy nábytku nebo sprchový kout? Nemusíte mít žádné obavy, že by to snad nešlo. Eclisse představuje stavební pouzdro Ewoluto s vlastnostmi klasické zdi, které vás ničím nelimituje. Pro výrobce Eclisse téměř neexistují překážky. Nabízí výrobky, které vynikají svojí mimořádnou kvalitou, špičkovým zpracováním a vysokou životností.

Posuvné dveře nabízí i tuzemští výrobci

Posuvné dveře do stavebního pouzdra nabízíme od tuzemských výrobců CAG a Czech Door

CAG dokáže v posuvném provedení vyrobit většinu svých modelů. Dveře dodává s vydlabanými otvory pro oválnou, kulatou nebo hranatou misku včetně příslušných úchytů. Na spodní straně dveří je umístěna drážka pro pohyb křídla přes vodící trn v podlaze. Pouzdra se vyrábí v různých šířkách již od 100 mm, přičemž pro prosklená dveřní křídla je vyžadováno pouzdro o minimální šíři 108 mm, popřípadě 125 mm – větší šíře je nutná u některých vyšších ozdobných lišt.

Pro posuvné dveře nemusíte do zahraničí!

header-logo                           czech door logo

Posuvné dveře od firem CAG a Czech Door překvapí svou propracovaností a možnostmi.

Posuvné dveře usnadní každodenní život vozíčkáři i osobám zrakově postiženým

Posuvné dveře vám usnadní život, a možná nejen vám! Posuvné dveře jsou ideálním řešením pro bezbariérovou domácnost. Už samotný průjezd průchodem s posuvnými dveřmi, kde nejsou žádné prahy, je pro osobu na vozíčku snazší.

Pro-zdravotne-postizene_eclisse 2

Díky jednoduchému ovládání, které je umístěné na stěně, si vozíčkář může sám dveře otevřít a zavřít. Otáčení dveřního křídla u běžných otočných dveří je proti tomu složité. Tyto výhody ocení nejen vozíčkáři, ale i osoby s chodítky nebo osoby zrakově postižené.