logo_dveře_cagInteriérové dveře CAG – pokud hledáte českou kvalitu, u firmy CAG jste na té správné adrese! Když v roce 1998 Michal Pomahač a Jaroslav Čermák společnost CAG zakládali, jejich vize byla jasná – vyrábět poctivé české dveře ve velkém, ale zároveň splňovat vysoký standard, který zákazníci očekávají od zakázkové výroby, vystavit si dobré jméno na základě poctivé práce a řemeslného fortelu. Povedlo se jim to? Rozhodně ano!

Z firmy o deseti lidech se za pár let stala společnost se 130 stálými zaměstnanci a devíti vzorkovými prodejnami, která investuje do modernizace výroby a nových technologií. Firma CAG dnes patří mezi ty nejlepší výrobce dveří v České republice. I přes to si ale CAG zachovala ráz rodinné společnosti.

Výběr dveří CAG není cestou kompromisů – CAG nabízí dveře přesně dle vašich představ!

Hlavní část výroby CAG tvoří interiérové dveře. Z nabídky firmy si přitom vybere skutečně každý, aniž by se musel rozhodovat, zda dá přednost praktické stránce nebo té estetické. Dveře svých snů si zákazník může téměř sám sestavit – zvolit si dekor, způsob provedení, určité speciální vlastnosti a samozřejmě i rozměry.

Nerozlučnou dvojkou s dveřmi jsou zárubně. A proto CAG nabízí k vámi vybraným interiérovým dveřím i ty. Kromě toho najdeme v nabídce firmy i dveřní doplňky – kliky, dveřní panty, skla do dveří, zámky, samozavírače a celou řadu dalších funkčních prvků, které „vytuní“ dveře přesně dle vašich představ.

řada kitty
ŘADA ALUMI VERTIK L
řada alumi vertik S
ŘADA ALUMI RUBY
ŘADA ALUMI HORIZON L
ŘADA ALUMI HORIZON S
ŘADA PRIMUM
ŘADA NEMO
ŘADA TRIUMF
ŘADA FÉNIX
ŘADA MONTÉ
ŘADA MADA
ŘADA RETRO
ŘADA ALEX
ŘADA TRIX
ŘADA QUARTEX
ŘADA NEXIS
ŘADA RUBIKA
ŘADA BETTY
ŘADA WENDY
ŘADA PEGGY
ŘADA KVADRANT
ŘADA KLASIK
ŘADA MAXIM
ŘADA KLERMONT 2