dveře konfigurátor

logo_dveře_cagInteriérové dveře CAG – pokud hledáte českou kvalitu, u firmy CAG jste na té správné adrese! Když v roce 1998 Michal Pomahač a Jaroslav Čermák společnost CAG zakládali, jejich vize byla jasná – vyrábět poctivé české dveře ve velkém, ale zároveň splňovat vysoký standard, který zákazníci očekávají od zakázkové výroby, vystavit si dobré jméno na základě poctivé práce a řemeslného fortelu. Povedlo se jim to? Rozhodně ano!

Z firmy o deseti lidech se za pár let stala společnost se 130 stálými zaměstnanci a devíti vzorkovými prodejnami, která investuje do modernizace výroby a nových technologií. Firma CAG dnes patří mezi ty nejlepší výrobce dveří v České republice. I přes to si ale CAG zachovala ráz rodinné společnosti.

Výběr dveří CAG není cestou kompromisů – CAG nabízí dveře přesně dle vašich představ!

Hlavní část výroby CAG tvoří interiérové dveře. Z nabídky firmy si přitom vybere skutečně každý, aniž by se musel rozhodovat, zda dá přednost praktické stránce nebo té estetické. Dveře svých snů si zákazník může téměř sám sestavit – zvolit si dekor, způsob provedení, určité speciální vlastnosti a samozřejmě i rozměry.

Nerozlučnou dvojkou s dveřmi jsou zárubně. A proto CAG nabízí k vámi vybraným interiérovým dveřím i ty. Kromě toho najdeme v nabídce firmy i dveřní doplňky – kliky, dveřní panty, skla do dveří, zámky, samozavírače a celou řadu dalších funkčních prvků, které „vytuní“ dveře přesně dle vašich představ.