Vinylové podlahy a vinylové plovoucí nebo lepené podlahy jsou moderní, užitné, designové a především komfortní řešení Vašeho interiéru. Vinylové podlahy jsou absolutní krok vpřed a zároveň staronová generace podlahových krytin. Vyrábí se se z PVC a je tvořena několika vrstvami, které oproti klasickým laminátovým podlahám tvoří jedinečnou funkční podlahu, které nemá absolutně žádné negativa.

Mezi hlavní výhody vinylové podlahy patří zejména tichý a teplý nášlap, maximální odolnost proti nárazům a vrypům, opravitelnost, vynikající akustické vlastnosti, snadná údržba, 100% voděodolnost, díky které můžete vinyl použít i v kuchyni a koupelně0% roztahování a kroucení podlahy díky 2 vrstvám skelných vláken.  Další nespornou výhodu je dokonalá autentičnost přírodní kresby, která přinese do Vašich domovů pocit přírodního tepla a luxusu.

Vinylové podlahy a vinylové plovoucí nebo lepené podlahy jsou ideálním řešením pro majitele domácích mazlíčku, rodinu s dětmi, byty kde je požadavek na nejlepší akustické vlastnosti podlahy a dokonce je vhodná pro alergiky a bez problémů jí položíte i na podlahové vytápění nebo podlahové chlazení. Vinylová lepená nebo plovoucí podlaha je sázka, kterou nemůžete prohrát 🙂 Kvalitní a designové řešení podpořte i správným výběrem interiérových dveří.