Odolné vinylové podlahyVinylové podlahy se hodí do každého interiéru

Vinylové podlahy plovoucí nebo lepené jsou moderní, užitné, designové a především komfortní řešení vašeho interiéru. Vinylové podlahy jsou absolutní krok vpřed a zároveň staronová generace podlahových krytin. Vyrábí se z PVC a jsou tvořeny několika vrstvami, které oproti klasickým laminátovým podlahám tvoří jedinečnou funkční podlahu, která nemá žádné nevýhody.

Výhody vinylových podlah

Mezi hlavní výhody vinylové podlahy patří zejména tichý a teplý nášlap, maximální odolnost proti nárazům a vrypům, opravitelnost, vynikající akustické vlastnosti, snadná údržba, 100% voděodolnost, díky které můžete vinyl použít i v kuchyni a koupelně, žádné roztahování a kroucení podlahy díky dvěma vrstvám skelných vláken.  Další nespornou výhodou této podlahy je dokonalá autentičnost přírodní kresby, která přinese do vašich domovů pocit přírodního tepla a luxusu. Nezapomeňte, že podlaha by měla být kontrastní vůči interiérovým dveřím, proto aby vynikla jak krása podlahy, tak krása např. dřevěných dveří.

Vinyl je ideální řešení k dětem a mazlíčkům

Vinylové podlahy plovoucí nebo lepené jsou ideálním řešením pro majitele domácích mazlíčků, rodiny s dětmi, byty, kde je požadavek na nejlepší akustické vlastnosti podlahy a dokonce jsou vhodné pro alergiky a bez problémů je položíte i na podlahové vytápění nebo podlahové chlazení. Lepená nebo plovoucí podlaha je sázka, kterou nemůžete prohrát. Kvalitní a designové řešení podpořte i správným výběrem interiérových dveří. K vinylové podlaze se hodí všechny materiály, které se používají pro výrobu interiérových dveří. Nemusíte se tedy bát, že by se Vám nepodařilo podlahu a dveře sladit 🙂