Stavební pouzdra – jedině Eclisse

Stavební pouzdra od firmy Eclisse – na začátku stál chytrý nápad. Dnes firma Eclisse vyrábí 1300 stavebních pouzder denně a svou výrobu má i v české republice. Italský design je pověstný svými rafinovanými a zároveň velmi šmrncovními a stylovými řešeními. A přesně to se dá říci i o firmě Eclisse, která již od roku 1989 vyrábí jedny z nejkvalitnějších stavebních pouzder pro posuvné dveře a je lídrem na světovém trhu. Za zrodem tohoto ambiciózního projektu stál Luis De Faveri, který si možná v lednu roku 1989 ani netroufal věřit, že firma Eclisse jednou bude vyrábět  1300 stavebních pouzder denně, jako je tomu právě nyní. Eclisse má deset dceřiných společností po celém světě, třicet kanceláří a je schopna nabídnout více jak 10 000 chytrých řešení pro různé stavební situace!

kategorie_pouzdra Eclisse

Stavební pouzdra – posuvné dveře zmizí

Úspěch firmy Eclisse však nebyl žádnou náhodou. Rafinovanost tohoto nápadu zkrátka okouzlila svět. Moderní design a potřeby moderního bydlení si žádaly a žádají chytrá řešení, které nezaberou v interiéru příliš prostoru. Posuvné dveře, které se zasouvají do stavebního pouzdra, se staly snem každého architekta, protože není snad nic horšího než vymýšlet jak vhodně umístit otočné dveře tak, aby otevírající se dveřní křídlo nikde nepřekáželo, nebo se snad v úzké chodbě nestřetlo při otevírání s jiným křídlem. Posuvné dveře do stavebního pouzdra jsou navíc skutečně elegantní. Jejich minimalistický vzhled nenarušuje moderní interiér, jsou tak vhodným estetickým řešením, které se hodí kamkoliv.

Stavební pouzdra od Eclisse se pyšní desítkami patentů

Stavební pouzdra Eclisse vynikají vysokou kvalitou. Výrobce na trh uvádí výhradně prozkoušené certifikované výrobky, které splňují ty nejvyšší standardy. Stavební pouzdro Eclisse jsou tak velmi odolná. Mají pevnou konstrukci a vysokou životnost. Snadno se montují. Pro dobré jméno firmy je nejdůležitější mít jistotu, že zákazník dostává to nejlepší a bude spokojen. Jak sám výrobce Eclisse uvádí, jeho cílem je stát se „odpovědí na každou potřebu funkčnosti a prostoru“. Cestou k naplnění je cesta neustálých inovací posuvných systémů a vyvíjení stále dokonalejších technologií.

Protože stavební pouzdra Eclisse si získala velkou oblibu i u nás v České republice, má zde výrobce svoji dceřinou společnost Eclisse ČR, s. r. o., která se o své zákazníky stará se stejnou péčí, jakou slibuje základní firemní filozofie. Eclisse ČR poskytuje technické konzultace, pořádá odborná školení, komunikuje s profesionálními architekty a projektanty. Jako člen velké mezinárodní rodiny přináší Eclisse ČR na náš trh skutečně špičkové produkty té nejvyšší kvality, na kterou se můžeme spolehnout.

Na našem webu naleznete vynikající výběr stavebních pouzder Eclisse, která jsou synonymem pro kvalitu a spolehlivost. Specializujeme se na prodej stavebních pouzder Eclisse, která jsou vyrobená z kvalitních materiálů a nabízejí vysokou funkčnost a dlouhou životnost. Naše stavební pouzdra Eclisse jsou různých typů a rozměrů a umožňují snadnou montáž interiérových dveří. S našimi stavebními pouzdry Eclisse si můžete být jisti, že vaše dveře budou pevně a bezpečně osazené. Navštivte naši webovou stránku a objevte naši širokou nabídku stavebních pouzder Eclisse a dalších produktů pro vaše interiérové dveře. Jsme specialisté na atypické dveře a profesionálové v oboru.