kategorie vzor stromeček

Rigid Vinyl – podlaha 21. století

Rigid Vinyl je Vinylová podlaha 21. století svými vlastnostmi dotažená k dokonalosti. Jedná se o vinylovou podlahu nové generace, která je zdravotně nezávadná, jedná se o čisté PVC bez přídavku cementových, dřevěných nebo korkových vláken. Podlahy Rigid Vinyl jsou vyráběny trvale udržitelným způsobem bez použití orto-ftalátu.

Rigid podlahy Quick Step a Berry Alloc jsou navrženy tak, aby odolávaly extrémním teplotám, což z nich činí ideální volbu pro prostory vystavené slunečnímu záření. Díky svému pevnému stabilizačnímu jádru rigid podlahy odolávají vysokým teplotám a jsou méně náchylné k deformaci nebo poškození při vystavení slunečnímu záření. To znamená, že rigid podlahy  jsou ideální volbou pro prostory s vysokým slunečním zářením, jako jsou místnosti s velkými okny nebo prostory s expozicí na slunce. V kombinaci s dalšími výhodami rigid podlah, jako je snadná instalace a široká škála stylů, jsou naše rigid podlahy nejen vynikající volbou pro mnoho interiérových prostor, ale také velmi praktickou volbou pro každodenní použití.

Rigid Vinyl – nejtvrdší, ale nejměkčí podlaha pod sluncem

Rigid Vinyl je zároveň nejtvrdší, ale světe div se i nejměkčí podlaha po které kdy budete chodit. Je složená z několika vrstev, které z Rigid vinylu dělají podlahu na celý život. Nesporná výhoda této podlahy je eliminace nerovností při pokládce např. na starou dlažbu nebo na nerovné povrchy. Rigid je zjevení mezi dosud nabízenými podlahami: je měkký, tichý, odolný proti všemu, takřka nezničitelný, voděodolný a to vše ruku v ruce s dekory, které nerozeznáte od opravdového dřeva. Většina těchto podlah splňuje zátěžovou třídu 32 což znamená, že už v základním provedení jsou vhodné i do komerčních prostor.

RIGID Vinylová podlaha je sázka, kterou nemůžete prohrát, buďte RIGID 🙂