Firma NEXT je českým tradičním výrobcem bezpečnostních dveří. Kdo a co stojí za jejím úspěchem? V roce 1991 patřili zakladatelé firmy Ivan Pavlíček a Miloslav Kothera k jedněm z prvních, kteří u nás vyráběli vchodové bezpečnostní dveře. Vyráběli je ale dobře, a proto jsou špičkou i dnes.

logo-bezpecnostni-dvere-nextPokud hledáte spolehlivé bezpečnostní dveře, jste u dveří NEXT na té správné adrese. Zabezpečení bytů a domů je doménou firmy NEXT, a tak kromě bezpečnostních dveří nabízí i fólie na sklo, systémy elektronického zabezpečení, bezpečnostní mříže a dveřní doplňky. Ale zpět k tomu hlavnímu – k bezpečnostním dveřím. Bezpečnostní dveře NEXT mají vše, co by měly kvalitní a spolehlivé bezpečnostní dveře mít, a to oboustranné pancéřování, ochranu zámku, zdvojené čepy pro zesílenou ochranu, nerezové hrany pro maximální životnost, ale i estetiku, masivní bezpečnostní zámek NEXT, který centrálně ovládá rozvorový mechanizmus, výškově nastavitelné seřizovací panty, pouzdra čepů pro ochranu zamykacích otvorů a celou řadu dalších bezpečnostních prvků. Krom toho bezpečnostní dveře NEXT tepelně a zvukově izolují, chrání tedy i vaše soukromí a šetří vám finance, které vynakládáte za energie. Povrch dveří je speciálně pro užití v exteriéru. Není divu, že jsou dveře NEXT pokládány za kvalitní výrobek, který dobře a především také dlouho slouží v našich bytech a domech.

02 dveře next sd102

V současnosti firma NEXT vyrobí a prodá za jediný rok asi 5000 kusů bezpečnostních dveří. To je důkazem nejen toho, že její produkty jsou kvalitní a mají dobré jméno, ale i toho, že se jedná o skutečnou stálici na našem trhu. Například v Praze má každý čtvrtý byt právě vchodové dveře NEXT.

Bezpečnostní dveře Next jsou synonymem pro kvalitu, spolehlivost a bezpečnost. Na našem webu nabízíme široký výběr těchto dveří, které jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a nabízejí vysokou odolnost proti vniknutí nezvaných návštěvníků. Naše bezpečnostní dveře Next jsou vybaveny moderními bezpečnostními prvky a zámky, které zajišťují vysokou ochranu vašeho domova nebo bytu. Nabízíme různé typy bezpečnostních dveří Next, které se snadno přizpůsobí vašim potřebám a požadavkům. Naše profesionální týmy vám pomohou s výběrem správného typu a provedou vás celým procesem od výběru po instalaci. Navštivte naši webovou stránku a objevte naši širokou nabídku bezpečnostních dveří Next a dalších produktů pro váš domov. Jsme specialisté na atypické dveře a profesionálové v oboru.