BEZPEČNOSTNÍ DVEŘEBezpečnostní dveře jsou určeny ke zvýšené ochraně vás a vašeho bytu, čili do prostor s požadavky na bezpečnost. Už jen skutečnost, že je budete mít, může případné zloděje odradit, aniž by se o cokoli pokusili. Jsou dodávány v bezpečnostní třídě BT2, BT 3 nebo BT4. Bezpečnostní dveře dodáváme v dekorech laminát, odstíny RAL, dýha kartáčovaná nebo mohou být obloženy dřevěnou masivní kazetou, kterou můžeme ještě domořit do požadovaného odstínu. Je dokonce možné mít každou stranu dveří jinak barevnou – dvoubarevné provedení dveří je bez příplatku!

Je důležité, ba dokonce takřka nezbytné, aby bezpečnostní dveře do ocelové zárubně instaloval certifikovaný, školený pracovník – jen tak bude zachována záruka. U bezpečnostních dveří se zcela určitě nevyplatí šetřit! Zásadně nedoporučujeme kupovat bezpečnostní dveře za podezřele nízkou cenu. Předejdete plno nepříjemnostem jako jsou např. křížení bezpečnostních čepů, zaseknutí zámku nebo nefunkčnost rozvorového systému (pokud tam tedy nějaký je).

V naší nabídce najdete jen to nejlepší od českých výrobců bezpečnostních dveří. Vše máme vystaveno na prodejně a k výrobkům Vám poskytneme odborné poradenství. My sázíme na českou výrobu!

Bezpečnostní dveře plní souběžně funkci dveří protipožárních a protihlukových.