Battente PRÉMIUM

Battente Prémium (HPL)

Nekonečno možností speciálních HPL povrchů od kamene, betonu, kovu, stěrek, látek, dřeva až po neotřelé 3D barvy.

Battente VANTA

Dubová podlaha položená horizontálně na dveřní křídlo – pro milovníky jednotného designu.

Battente NOBLE

Battente Imperial

Decentní svislé frézované linky pro moderní a elegantní interiéry – máme špičkové dubové dýhy od elegantních po rustikální.

Battente SKLO-AL

Battente sklo hliníkové dveře

Elegantní sklo-hliníkové dveře pro luxusní interiéry.

Battente IMPERIAL

Battente NOBLE

Dveře jako na zámku v dokonalém řemeslném zpracování pro interiéry alá první republika.

Battente ELITE

Battente ELITE

Světlo, světlo a zase světlo elegantní dveře s velkorysím prosklením.

Battente PRÉMIUM

Battente Prémium praskaná dýha

Rustikální praskaná dýha pro stylové a horské roubenky.

Battente PRÉMIUM

Battente prémium Noir Absolu

Nekonečno možností speciálních HPL povrchů od kamene, betonu, kovu, stěrek, látek, dřeva až po neotřelé 3D barvy.

Battente je synonymem pro inovaci, design a dokonalost v oblasti interiérů. Specializujeme se na vývoj, výrobu a montáž unikátních designových dveří, které jsou plodem českého umu a preciznosti. Naše exkluzivní materiály a neopakovatelné designy jsou doplněny o skryté systémy od renomovaného italského výrobce Eclisse, čímž vytváříme dokonalou symbiózu estetiky a funkčnosti. Nabízíme široké spektrum řešení – od bezfalcových a reverzních dveří, přes skryté zárubně až po sofistikované skryté pouzdra.
Každý produkt v našem portfoliu je výsledkem pečlivého výběru a inovace. S Battente získáváte nejen dveře, ale umělecké dílo, které obohatí váš interiér a přinese do něj neotřelý design. Náš přístup je velkorysý a individuální – od prvního kontaktu přes profesionální poradenství až po instalaci.  Zákazníci si naši práci chválí nejen pro estetickou dokonalost, ale i pro funkčnost a inovativní řešení, které naše produkty přináší. Jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout produkty, které jsou nejen vizuálně atraktivní, ale také praktické a uživatelsky přívětivé.
Spokojenost našich klientů a jejich nadšení z nových interiérů jsou pro nás největší odměnou. Přidejte se k našim spokojeným zákazníkům a nechte si od Battente představit nekonečné možnosti, jak oživit váš domov či kancelář. Věříme, že s našimi produkty zažijete mnoho šťastných chvil a že vám budou sloužit mnoho let.
Stránky výrobce:
www.battente.cz