Dřevěné podlahy Esco

Dubové dřevěné podlahy, dřevěné plovoucí podlahy a dubové masivní podlahy to jsou jedinečné podlahy od Českého výrobce Esco. Dřevěné podlahy není třeba ze široka představovat, ale pár slov pro osvěžení nebude na škodu 🙂

Již od pradávná se všichni výrobci umělých materiálů snaží napodobit kresbu opravdového dřeva. Nutno podotknout, že každým rokem se jim to daří víc a víc, ale ORIGINÁL bude vždy jen jeden. Už jen ten pocit, že mám doma opravdovou přírodu v podobě např. dubové masivní podlahy. 

Dřevěné podlahy je jedinečný originál, je to jako dubová pohádka, vůně dřeva, která nikdy neomrzí, jako raní káva, jako z jiného světa, ale je to hlavně srdcová záležitost.

Dvouvrstvé i třívrstvé dřevěné podlahy

Máme pro vás jen to nejlepší v podobě dubových dřevěných podlah od špičkového českého výrobce Esco. Vybírat můžete dvouvrstvé podlahy, třívrstvé podlahy, ale i masivní dubové podlahy, které vám můžeme nabídnout v několika finálních úpravách jako je hluboké kartáčování, katrování, jemné kartáčování nebo úplně hladké dubové podlahy.

Samozrejmostí jsou různé finální dekory v podobě nejkvalitnějších vosku Osmo od přírodního vzhledu až po různé kouřové odstíny včetně bílých nebo tmavých odstínů. Samozřejmostí jsou různé šířky, tloušťky a délky jednotlivých prken. Jak už to tak u nás bývá zvykem, za to co prodáváme ručíme svou hlavou a vždy se můžete spolehnout na to, že kvalita a vaše spokojenost je na prvním místě – přijďte se přesvědčit sami do našeho stylového showroomu na ploše 330m2.