Dřevěné podlahy – precizní česká výroba

Dubové dřevěné podlahy, dřevěné plovoucí podlahy a dubové masivní podlahy to jsou jedinečné podlahy od českého výrobce Esco. Dřevěné podlahy není třeba ze široka představovat, ale pár slov pro osvěžení nebude na škodu.

Již dlouho se všichni výrobci umělých materiálů snaží napodobit kresbu opravdového dřeva a každým rokem se jim to daří víc a víc. Ale ORIGINÁL bude vždy jen jeden. Už jen ten pocit, že mám doma opravdovou přírodu v podobě např. dubové masivní podlahy.

Dřevěná podlaha je jedinečný originál, je to jako klasická pohádka, vůně dřeva, která nikdy neomrzí, nebo jako sváteční ranní káva…  Je to prostě srdcová záležitost.

Dvouvrstvé i třívrstvé dřevěné podlahy

Máme pro vás jen to nejlepší v podobě dubových dřevěných podlah od špičkového českého výrobce Esco. Vybírat můžete dvouvrstvé podlahy, třívrstvé podlahy, ale i masivní dubové podlahy, které vám můžeme nabídnout v několika finálních úpravách, jako je hluboké kartáčování, katrování, jemné kartáčování nebo úplně hladké dubové podlahy.

Dřevěné podlahy jedině s kvalitní povrchovou úpravou

Samozřejmostí jsou různé finální dekory v podobě nejkvalitnějších vosků Osmo od přírodního vzhledu až po různé kouřové odstíny včetně bílých nebo tmavých odstínů. Samozřejmostí jsou různé šířky, tloušťky a délky jednotlivých prken. Jak je to u nás zvykem, za to, co prodáváme, ručíme. Vždy se můžete spolehnout na to, že kvalita a vaše spokojenost je u nás na prvním místě. Přijďte se přesvědčit sami do našeho stylového showroomu na ploše 330m2.