Dýhované dveře jsou jasná volba pokud Vám zaleží na každém detailu a ani při výběru se nechcete vydávat cestou kompromisů! Dýha je absolutní estetickou špičkou mezi povrchovými úpravami dveří, nabízí přirozenou strukturu dřeva a dá se říci, že každý kus je originál se svojí přírodní kresbou, sukovitostí a případnými prasklinami = DÝHA = OPRAVDOVÁ PŘÍRODA!

Dekory_dýha_web_2020

Díky vysoké kvalitě vám vydrží desítky let. Dýhované dveře tedy nejsou dveře na jednu sezónu ani na pět let. To je samozřejmě výhoda, ale je nutné s tím počítat i do budoucna při zařizování vašeho bytu či domu. Dýhované dveře ovlivní vzhled vaší domácnosti na řadu příštích let. Dekor dveří by měl kupříkladu ladit s podlahou a s okenními rámy. Buď by se měly odstíny shodovat, anebo být naopak v silnějším kontrastu – tyto dvě možnosti jsou obvykle lepší než velmi podobná, ale přesto odlišná barevnost. I nábytek a celkové zařízení by měly s dveřmi a podlahou korespondovat.

Dýha vzniká krájením dřeva na pláty. Jedná se tedy skutečně o přírodní dřevo. Díky tomu jsou dýhované dveře stále vyhledávány milovníky autentického přírodního vzhledu.

Dýha není stálobarevná – pokud na ni bude zářit sluneční světlo, bude se její odstín postupně měnit.

Každé dýhované dveře jsou originál

Dýhované dveře jsou mimořádným doplňkem každého interiéru. Žádný strom není stejný jako druhý a zrovna to platí i o dýhovaných dveřích – každé jsou originál. Uspokojí tak všechny, pro které je přírodní půvab základní hodnotou. Pokud je vám zároveň „proti srsti“ mít být či dům zařízený stejně jako stovky dalších zákazníků jednoho výrobce, jsou pro vás dýhované dveře tím pravým řešením. Dýhované dveře navíc působí v interiéru stejně jako dřevěný nábytek či jiné dřevěné doplňky. Příjemně ho zútulní a vnesou do něj přírodní kouzlo. I v minimalisticky chladném interiéru navodí teplo domova.