Bílé interiérové dveře jsou ztělesněním nadčasové elegance. To, co jsou v dámské módě „malé černé“, je v interiérovém designu bílá barva. Ačkoliv je takovou osvědčenou klasikou, nemusí být v žádném případě nudná. Ač například bíle natřené stěny mohou působit trochu fádně, třeba s takovými bílými dveřmi si lze už pohrát. Vždyť bílá k modernímu designu neodmyslitelně patří. Bílý nábytek ve vysokém lesku, bílé spotřebiče v nadčasovém designu, světlé, bílé nebo smetanové koberce a podlahové krytiny… bílá je zkrátka nesmrtelná. Jejím velkým plusem navíc je to, že ji lze téměř neomezeně kombinovat. 

Hlavní banner_bílé dveře

Lakované povrchy v odstínu signální bílé nebo slonové kosti jsou velmi atraktivní

Lakované povrchy dveří vznikají vícevrstvým lakováním základové desky. Varianty použitých barev mohou být H2O, PU a AC. Standardně se lakování provádí v odstínu „signální bílá“, pouze u dveří Retro je využíván odstín číslo 9001 – slonová kost, což odpovídá obvyklému barevnému laděni rustikálních a retro interiérů. Lakované povrchy jsou velmi atraktivní. Mohou být hladké nebo reliéfní s dekorem Artemis nebo dřevní pór.

BÍLÉ dveře jsou pro každého!

Bílé dveře se hodí do každého interiéru – mohou doplnit jak běžné interiéry, tak luxusní interiéry!

Bílé interiérové dveře – folie, laminát nebo lakované

Nabízíme širokou škálu bílých dveří počínaje povrchovou úpravou bílého laminátu, fólie nebo laku, až po speciální reliéfní povrchy, jakými jsou Artemis, Arktik nebo dřevní pór. Nejekonomičtější variantou je přitom dveřní fólie. Nižší pořizovací náklady však s sebou nesou nižší životnost a odolnost. Pokud však zařizujete domácnost, ve které nežijí malé děti, ani domácí mazlíčci, mohou vám i tyto cenově dostupnější dveře dlouho dobře sloužit. Kočičí a psí drápky nebo otluky a rýhy od dětských hraček ale mohou působit značně nepříznivě. Jednoduše řečeno – každé větší škrábnutí bude na dveřích vidět, zvláště na těch bílých.

Bílé dveře povrchové úpravy

 

 

 

 

 

 

 

Průmyslově tvrzená laminátová povrchová úprava je podstatně odolnější a všestranně použitelná. Navíc je snadno udržovatelná – dobře se omývá. Plusem je i její estetická stránka. Laminátové dveře jsou stálobarevné, i když na ně působí vnější vlivy, například sluneční záření. Ani po letech se odstín těchto dveří nemění. Zůstanou tedy dlouho jako nové.

Modelové řady v provedení – BÍLÁ (Laminát)

Modelové řady v provedení – BÍLÁ (Lakované / RAL)

Navštivte naší prodejnu na Praze 4 a prohlédněte si BÍLÉ dveře z blízka 🙂

BÍLÉ DVEŘE z masivu jsou napořád!

V nabídce máme dveře Czech Door z masivního dřeva s povrchovou úpravou kvalitním bílým lakem. Základ dveří může tvořit buď masivní smrk sukatý nebo smrk bezsuký. Povrch může být hladký nebo kartáčovaný. Dveře nemusí být přitom pouze plné, v nabídce Czech Door jsou i skla, kterými je možné dveře doplnit.

kategorie_dřevěné_dveře

Bílé dveře nikdy nezestárnou. Můžeme je bez omezení kombinovat s jakoukoliv podlahovou krytinou i libovolným nábytkem a doplňky. Jsou proto ideální například do dětského pokoje, který jinak hraje všemi barvami od pestrých tapet až po barevné hrací koberce a dětská povlečení. Designovým skvostem se ale bílé dveře stanou v dokonale sladěném moderním interiéru, kde se bílá barva ujme hlavní role. Bílými dveřmi nikdy nic nezkazíte, naopak – můžete zazářit!

V bílé barvě můžete mít všechny typy DŘEVĚNÝCH dveří!