by Blanka Chocová Blanka Chocová

Bílá barva v interiéru je klasikou pro ty, kteří touží po moderním nadčasovém designu, ale nechtějí se pouštět do velkých experimentů. U bílé barvy si můžete být jistí tím, že bude vždy vypadat elegantně a nikdy vám nezevšední. Jsou navíc designově nenáročné. Pokud se pro bílé dveře rozhodnete, budete moci při zařizování interiéru popustit uzdu své fantazii o něco více. Lze je kombinovat s jakoukoliv podlahovou krytinou, libovolným nábytkem a doplňky. Nejste omezeni žádným barevným odstínem. S bílou ladí všechno. Bílé dveře se hodí do moderních luxusních interiérů i do romantické chalupy.

bílé dveře CAG Wendybílé dveře CAG Retrobílé dveře CAG Primum

Bílé dveře v odstínu „signální bílá“ i „slonová kost“

Bílé interiérové dveře nejsou jen jedny. Bílé mohou být dveře minimalistické a moderní, ale i rustikální. Ani bílá barva není vždy jen bílá. V naší nabídce najdete lakované dveře v odstínu „signální bílá“, u dveří typu Retro nabízíme dveře v odstínu „slonová kost“. U lakovaných dveří je dokonalého odstínu a krytí docíleno vícevrstvým lakováním základní dveřní desky. Lakované povrchy mohou být hladké, nebo s atraktivní strukturou. Nabízíme vám dveře v zajímavém reliéfním dekorem Artemis nebo dřevní pór.

vzorník_bílá

Bílé dveře s fólií jsou vhodným řešením do méně náročných podmínek

Krom lakovaných dveří nabízíme bílé dveře i s laminátovou povrchovou úpravou nebo povrchovou fólií. Fólie představuje nejekonomičtější variantu, a proto ji zpravidla doporučujeme do méně náročných domácností. V nenáročných podmínkách, tedy zejména v domácnostech bez domácích mazlíčků, poslouží stejně jako dveře dražší, jsou však náchylnější k odření či poškrábání, což je třeba vzít v úvahu. Jsou ale vhodným řešením i do interiérů, ve kterých plánujete v příštích letech rekonstrukci a foliové dveře mají být pouze provizorním řešením. Kupříkladu v dětském pokoji, ve kterém dveře často poslouží jako tabule na malování nebo stěna dobývaného hradu, je mnohdy lepší investovat do levnějších dveří a časem pořídit dveře nové.

bílé dveře CAG PeggyBílé dveře CAG Maximbílé dveře CAG Kvadrant

Bílé laminátové dveře jsou téměř nesmrtelné

Proti tomu bílé laminátové dveře jsou takřka nezničitelné. Průmyslově tvrzený laminát představuje zlatou střední cestu při zohlednění ceny a kvality. Laminátové dveře budou léta vypadat jako nová a skoro nic je neohrozí. Navíc se snadno omývají a udržují. Jsou stálobarevné. Nemění svůj odstín ani při dlouhodobém působení slunečních paprsků.

bílé dveře CAG Klermontbílé dveře CAG KlasikBílé dveře CAG Fénixbílé dveře CAG Arktik

Bílé dveře z dřevěného masivu jsou luxusem, který si zamilujete

Nestárnoucím luxusem jsou bílé dveře z dřevěného masivu. Dřevo vás nikdy neomrzí a vždy bude „in“. Navíc když jsou dřevěné dveře ošetřeny bílým lakem, nejsou předurčeny k tomu, aby byly okamžitě „zaškatulkovány“ do rustikálních interiérových prvků. Mohou být i skutečně trendy. Vyberte si v naší nabídce dřevěné dveře Czech Door, jejichž základ může tvořit buď masivní smrk sukatý, nebo smrk bezsuký. Povrch může být hladký, nebo kartáčovaný. Krom plných dveří Czech Door nabízíme i dřevěné dveře se skleněnou výplní.

Bílé dveře Eclisse Syntesis Battente se skrytou zárubní vás dostanou

V bílé barvě nabízíme i skutečnou designovou libůstku, a to otočné dveře se skrytou zárubní Eclisse Syntesis Battente, které díky naprosté integraci dveří se stěnou dokonale splývají a jsou tak vrcholem interiérového minimalismu. Špičková technologie a moderní design se postarají o to, aby váš interiér vypadal skvostně.

bílé dveře Eclisse Syntesis Battente