by Blanka Chocová Blanka Chocová

Posuvné dveře jsou žhavým trendem i hudbou buducnosti interiérového designu. Pokud hledáte prvek, který by oživil váš interiér, byl zároveň ale praktický, funkční a designově nadčasový, posuvné dveře jsou právě tím, co hledáte.

Posuvné dveře do stavebního pouzdra Eclisse dvoukřídlé

Posuvné dveře nabízí především úsporu místa
O jejich praktičnosti není pochyb. Jejich nespornou výhodou je především úspora místa, kterou ušetříte oproti tomu, když otvíráte dveřní křídlo běžných otočných dveří. Hodí se tak i do menších interiérů, ve kterých pro klasické dveře není místo, protože by buď do sebe dveřní křídla na malé chodbě navzájem narážela, nebo je zkrátka do místnosti kvůli nábytku neotevřete. Hlavním benefitem, který ale ocení i všichni milovníci čistého moderního designu, je estetický minimalismus posuvných dveří. Ať už se rozhodnete pro posuvné dveře do pouzdra či na stěnu, věřte, že design svého interiéru posunete o úroveň výš.

Eclisse Syntesis Line dvoukřídlé

Posuvné dveře do pouzdra představují vrchol designového minimalismu

Skutečným designovým „šperkem“ jsou posuvné dveře do pouzdra. Kouzlo, na které všichni čekají, nastává v okamžiku, kdy dveře otevíráte a ony mizí. Mizí totiž do pouzdra – do vaší stěny. S posuvnými dveřmi eliminujete „mrtvé místo“, které při otevírání zabírá dveřní křídlo otočných dveří. V tom tkví ta půvabná rafinovanost. Pokud si potrpíte na vysokou kvalitu, špičkové zpracování a prvotřídní materiály, doporučujeme vám posuvné dveře Eclisse z naší nabídky. Neustálý vývoj, kterým dveře Eclisse prochází již od roku 1989, je vyzdvihl do nejvyšší ligy. Minimalistická řešení, patentované technologie, dokonalý italský design – to jsou dveře Eclisse.

posuvné dveře celoskleněné Eclisse COLORS červené

Eclisse nabízí vychytávky do každého interiéru

Eclisse má odpověď na každý problém, který může při stavbě nastat. Potřebujete na místě, kde je stavební pouzdro, vést elektřinu? Například tam umístit osvětlení? Není problém. Stavební pouzdra Luce vše vyřeší. Stavební pouzdro Ewoluto zase umožní na stěnu s pouzdrem zavěsit nábytek. Toužíte po absolutním minimalismu? Dejte šanci bezobložkovému pouzdru Syntesis Line. Efekt neviditelných dveří bude dokonalý!

Posuvné dveře jednokřídle Eclisse LUCE

Posuvné dveře od domácích značek – CAG a Czech Door

Pokud dáváte přednost domácím výrobcům, nechte se okouzlit kvalitou dveří CAG a Czech Door. Vyberte si ze sortimentu CAG – většinu modelů vám dodáme v posuvném provedení v různých šířkách již od 100 mm.

dřeviny smrk bezsuký a sukatý

Posuvné dveře na stěnu nevyžadují při montáží žádné větší stavební práce

Posuvné dveře ale nemusí vždy mizet. Můžete je „přiznat“ v celé jejich kráse. Umožní vám to posuvné dveře na stěnu. Ty při otevírání nikam nemizí. Naopak – máte je stále „na očích“. Proč také ne. Se svou mimořádnou elegancí si to mohou dovolit. Jaké je jejich největší pozitivum? Jejich montáž je zcela jednoduchá a zvládnete ji i v plně zařízeném interiéru. I když se v kompletně zařízeném domě či bytě rozhodnete, že chcete posuvné dveře, nemusíte se bát stavebních prací. Jedná se o stavebně jednoduché řešení, které obohatí váš interiér o atypický designový prvek.

Dveře CAG vynikají vysokou kvalitou

Vyberte si u nás posuvné dveře na stěnu od již zmiňovaných tuzemských výrobců CAG a Czech Door. I zde si můžete vybrat z většiny modelů dveří CAG. Kromě jednokřídlých dveří není problém posouvat ani dvě dveřní křídla. Ty se poté zasouvají na obě sousední strany.