Foliované dveře představují nejekonomičtější variantu povrchové úpravy interiérových dveří. Jsou náchylnější než ty laminátové. Pokud ale ve vaší domácnosti neřádí malé děti nebo domácí mazlíčci, nemusíte se ničeho obávat.

Cenově nejdostupnější povrchovou úpravou interiérových dveří je povrch fólie. Nabízí příznivý poměr mezi kvalitou a cenou, pokud vaše nároky nejsou příliš vysoké. V nenáročném domácím prostředí postačí. Mezi výhody fólie patří, že je nabízena v široké škále zajímavých dekorů, včetně těch, které připomínají dřevo. Fóliové povrchy jsou ale méně odolné proti mechanickému poškození, oděru nebo poškrábání. Jsou však mezi zákazníky především kvůli své cenové dostupnosti velmi oblíbené.

V náročném prostředí foliované dveře trpí, v opačném případě ale vydrží i roky

pes prochází dveřmiCo ale znamená to „nenáročné domácí prostředí“? Dveře s povrchem fólie dobře poslouží v domácnostech, kde „neřádí“ malé děti a kde lidé nechovají kočky nebo psi. Není se třeba asi zmiňovat o tom, jak může být lehce zvrásněný povrch dveří například v dřevěném dekoru pro domácí mazlíčky lákavý! V prostorech s vysokým zatížením pak foliované dveře trpí, což se může projevit vydřenými místy, ztrátou barevnosti, odchlípnutím od povrchu, atd. Do takových objektů je vhodnější umístit dveře s povrchovou úpravou laminátu.

Nízké pořizovací náklady však mohou být výhodou, pokud už předem víme, že u určitého zařízení interiéru dlouho nezůstaneme. Pokud si vybavujeme byt na přechodnou dobu nebo víme, že si chceme pořídit v budoucnu dýhované dveře, ale momentálně na ně již v rozpočtu prostředky nezbyly, jsou foliované dveře rovněž vhodným řešením. Jsou ale i domácnosti, kde foliované dveře vydrží roky bez poškození. Záleží na tom, jak se o ně staráme.

Nabízíme foliové dveře bílé i v dřevěném dekoru

Nabízíme foliové dveře ve čtyřech různých odstínech dřevěného dekoru, které jsou skvělou variantou pro moderní nenáročné domácnosti – buk, dub, olše a třešeň. Nebo je libo bílou klasiku? Není problém. V nabídce najdete foliované dveře, které se hodí do každého interiéru. Rozhodně se nestanou výrazným rušivým prvkem a dají tak prostor vaší fantazii se při zařizování místností plně realizovat.

Buk

Dub

Olše

Třešeň

Nespornou výhodou, kterou pro všechny své dveře včetně těch foliovaných nabízíme, je možnost nakonfigurovat si výsledný produkt přesně dle svých představ. Zákazník si tak může objednat i atypické řešení, které není často pouze rozmarem, ale i nutností – například v podkrovních místnostech je nutné přizpůsobit i tvar dveří zkosenému stropu. Chcete pro svoje bezpečí udělat vše? Nabízíme i protipožární dveře. Rozdíl „prohoření“ běžných dveří bez speciální ochrany a protipožárních dveří je asi 25 minut.

Foliované dveře jsou jasnou volbou pro nenáročné domácnosti

foliové dveře interiér 

Zařizujete studentský byt? Jste manželský pár a děti již „vyletěly z hnízda“? Pomáháte vybírat vybavení do bytu babičky, která se rozhodla přestěhovat blíž ke zbytku rodiny, a její hlavní kritérium je ekonomičnost?

Právě v těchto situacích a v mnohých jiných jsou foliované dveře ideálním řešením. Pokud nemáte doma žádné malé nezbedy, ať už jsou to rozdováděné ratolesti, nebo domácí mazlíčci, nebude foliované dveře téměř nic ohrožovat a při šetrném zacházení vám vydrží roky.