by Blanka Chocová Blanka Chocová

Vstupní dveře jsou nedílnou součástí vašeho domu či bytu. Při jejich výběru k nim přistupujte jako k něčemu, co nejen návštěva, ale i vy uvidíte jako první věc pokaždé, když se budete vracet k vám domů. I proto by měly být vstupní dveře perfektní, měly by se vám líbit, měly by lahodit vašemu vkusu, doplňovat celkový vzhled domu, ladit se zařízením interiéru a v neposlední řadě i navozovat příjemnou atmosféru domova. To vše vám můžeme nabídnout v podobě našich palubkových a dřevěných dveří.

drevene-dvere-vchodove-roma-pavla-iveta

Dřevo je materiál bezkonkurenčních vlastností

Dřevo je od nepaměti považováno za materiál, který je příjemný na pohled i na dotek. Je to přirozený materiál, který zapadne do jakéhokoliv designového konceptu. Zároveň se jedná o materiál trvanlivý a odolný. Dřevěné dveře jsou za jakýchkoliv okolností originální – nikdy nenajdete dvoje stejné. Díky svým výjimečným vlastnostem nemá dřevo takřka na trhu konkurenci, a proto je i ideálním materiálem pro výrobu vstupních dveří.

vchodove-dvere-drevene

Naše dřevěné vchodové dveře vyrábíme z českých smrků

V naší nabídce najdete kvalitní dřevěné vstupní dveře s tepelnou izolací. Klasicky dodáváme dřevěné vchodové dveře z poctivého smrkového masivu, ze dřeva z českých lesů, na vaše přání ale můžeme dodat i dveře z jiné dřeviny. Vybírat si můžete z široké škály povrchových úprav, které doladí celkový vzhled dveří.

Dodáváme i vchodové dveře, které lze osadit do stávající ocelové zárubně

Nabízíme dřevěné dveře dvou různých profilů. Dveře o celkovém profilu 42 mm lze osadit i do stávající ocelové nebo jiné zárubně. S dveřmi o profilu 68 mm dodáváme rámovou zárubeň, rovněž ze smrkového dřeva – tyto dveře nelze osadit do stávající ocelové zárubně.

vchodove-drevene-dvere-dari-dana

Na přání vyrobíme atypické vchodové dveře

Pokud vaše přání není až tak typické, nebojte se požádat o konzultaci. Jsme schopni na zakázku vyrobit dveře atypických rozměrů, dveře s bočním nebo horním světlíkem, apod. Naší prioritou je vaše spokojenost a váš komfort.

Palubkové dveře ze smrkového masivu skvěle doplní váš dům

Zajímavou variantu představují i kvalitní zateplené palubkové dveře ze smrkového masivu. S potěšením vám můžeme říci, že se jedná opět o český výrobek. Pokud vám tedy záleží na podpoře poctivého českého řemesla, jste na správné adrese. Palubkové dveře dodáváme s kartáčovaným povrchem, tedy bez povrchové úpravy. Doporučujeme je ošetřit alespoň třemi vrstvami lazury nebo laku. Ke dveřím si můžete objednat zárubeň, nebo nemusíte. Kromě klasických jednokřídlých plných palubkových dveří standardních rozměrů, nabízíme samozřejmě i palubkové dveře prosklené, dvoukřídlé, či dveře atypické, které stejně jako dveře dřevěné přizpůsobíme vašim přáním a potřebám.

palubkove-dvere-kvido

Dřevo je materiál, který vás nikdy neomrzí, a který nikdy nevyjde z módy. Ba naopak. Objevuje se s každým nově přicházejícím trendem. Ať už vybíráte vchodové dveře pro dům, byt, chalupu, srub, hotel nebo restauraci, se dřevem nikdy „nešlápnete vedle“. Dřevěné dveře vždy přispějí k tomu, abyste se vy i vaše okolí cítili příjemně.

palubkove-dvere-era-lenka