by Blanka Chocová Blanka Chocová

Vybíráte interiérové dveře? Vsaďte na kvalitu od českých výrobců! České řemeslo se opět dostává do popředí a vy tomu můžete pomoct. I u nás v České republice jsme totiž již přišli na to, že nejdůležitějšími faktory při výrobě jsou vysoká kvalita, špičkové provedení, využití moderních technologií, zdravotní nezávadnost a stylový vzhled. S těmito hodnotami vznikají produkty, které jsou srovnatelné se zahraniční konkurencí, a dokonce ji i v mnohém předbíhají.

Česká kvalita v našem sortimentu, to jsou dveře CAG a Czech Door

Český původ vám dává především jistotu toho, že víte, odkud věc, kterou si do domácnosti pořizujete, pochází. Nechcete dveře z anonymní země kdesi na světě, kde ani nevíte, jaké jsou kladeny na výrobu nároky, jaké jsou standardy a povolené postupy. Pokud vám záleží na tom, abyste měli doma české dveře, v naší nabídce máte rozhodně z čeho vybírat. Ať už chcete dveře laminátové, dýhované, s povrchem fólie nebo dveře z dřevěného masivu, máme pro vás řešení. Vybírejte z dveří od českých výrobců CAG a Czech Door!

dvere-cag-puvod

Dveře s povrchovou fólií představují ekonomické, ale elegantní řešení

Začněme u ekonomicky nejméně náročné varianty dveří. Tou jsou dveře s povrchovou fólií, které v naší nabídce zastupují produkty výrobce CAG. Vždy zdůrazňujeme, že foliované dveře jsou vhodné zejména do nenáročné domácnosti. Tím máme na mysli domácnost, kterou neobývají domácí mazlíčci, nebo ve které nehrozí, že by dveřím „ublížily“ malé děti. Fólie není nesmrtelným materiálem. Snáze se poškodí nejrůznějšími nárazy, odřením, vrypy. Nižší odolnost však nemusíte pocítit, pokud ve vaši domácnost tyto „ztížené“ podmínky nepanují. Zařizujete studentský byt nebo byt pro prarodiče? Máte děti, u kterých již nehrozí, že by při divočejších hrách dveře poškodily? V takovém případě vám mohou i levnější dveře s fólií dlouho sloužit.

dvere-cag-do-atypickych-prostoru

Laminátové dveře CAG v provedení „reliéf“ či „real“ věrně imitují skutečné dřevo

Ideální poměr mezi kvalitou a cenou nabízí laminátové dveře CAG. V naší nabídce najdete celou řadu provedení těchto dveří. Velmi atraktivním řešením jsou dveře v designu „reliéf“ či „real“, které díky 3D struktuře věrně imitují skutečné dřevo. Pokud bylo řečeno, že fólie není nesmrtelným materiálem, u laminátu je to téměř naopak. Odolný průmyslově tvrzený laminát vydrží mnohé a snadno se udržuje. Když tyto praktické vlastnosti spojíme s tím, že v naší nabídce si můžete vybírat z nepřeberného množství různých povrchovým úprav a barevných odstínů, vychází nám laminátové dveře jako skutečně zajímavé řešení pro každý interiér. Dveře CAG jsou navíc výjimečné svojí kvalitou, a proto představují výrobek, který bude váš interiér zdobit dlouhá léta.

laminatove-dvere-cag-dekory

Milujete dřevo? Vybírejte si mezi dveřmi dýhovanými nebo z masivu

Dáváte přednost skutečnému dřevu před imitacemi? V tom případě pro vás máme v naší nabídce dvě možnosti – dýhu či masiv. Dýhované dveře nabízíme od výrobce CAG, dveře z dřevěného masivu od výrobce Czech Door. Každá z těchto variant má něco do sebe. Podívejme se na ně blíže.

Nejprve se zaměříme na dveře dýhované od firmy CAG. Co je to vlastně dýha? Dýhovaný povrch je jedinečný tím, že je skutečně přírodní. Je tvořen z dřevěných plátů, následně je lakován, olejován nebo voskován. Ve srovnání s tvrzeným laminátem nemůžeme počítat s takovou odolností, jedná se přeci jen o přírodní materiál. Nicméně výhodou dýhovaných dveří je luxusní a originální vzhled. Dá se říci, že díky tomu, že se jedná o přírodní materiál, nenajdete dvoje dveře, které by byly zcela identické.

dvere-cag-vynikaji-vysokou-kvalitou

Dveře z dřevěného masivu se hodí do rustikálního i vysoce moderního interiéru

Asi nejvyšší třídu interiérových dveří tvoří dveře z dřevěného masivu. Czech Door vyrábí ekologicky čisté produkty. Můžete si vybírat téměř z padesáti různých typů dveří ze všech jehličnatých a listnatých dřevin. V našem sortimentu najdete dveře s bohatě zdobenými profily dveřních vlysů a profilovanými výplněmi, které se hodí zejména do rustikálních interiéru, na chalupy, do dřevěných srubů, ale nejen tam. Že může být dřevo i vysoce moderním materiálem dokládají dveře, na kterých dominují čisté plochy a rovné linie. Ať už dáváte přednost klasice, romantice nebo čisté moderně, u nás si jistě vyberete.

czech-door-modelova-rada-fg-se-hodi-do-rustikalnich-interieru