by Blanka Chocová Blanka Chocová

Posuvné dveře do pouzdra jsou budoucnost – u běžných otočných dveří musíme počítat s prostorem pro jejich otevírání a zavírání, i proto v současné době hledáme alternativy. Prostoru totiž není nikdy nazbyt. A nejde pouze o praktickou stránku věci. V dnešní době jsou velmi moderní interiéry bez dveří. Velké otvory, kterými prostupuje světlo a esteticky neruší, jsou in. Mnohdy je ale třeba stavební prostor vyplnit a místnosti oddělit. K tomu ideálně poslouží posuvné dveře do stavebního pouzdra.

posuvne-dvere-do-stavebniho-pouzdra-eclisse-dvoukridle posuvy sklo

Eclisse jsou ta nejlepší stavební pouzdra na trhu

Nyní tedy bude řeč o stavebních pouzdrech a posuvných dveřích. V naší nabídce najdete skutečně to nejlepší, co je na trhu k dostání, a to stavební pouzdra Eclisse. Jedná se o špičkového výrobce, který dbá na kvalitu použitých materiálů, neustále vyvíjí nové a lepší technologie a lhostejný mu není ani design. Zapomeňte tedy na obyčejné posuvné dveře. V naší nabídce si můžete vybrat mezi klasickými obložkovými jednokřídlými pouzdry, bezobložkovými pouzdry, dvoukřídlými pouzdry a pouzdry produktové řady Teleskop.

celosklenene-posuvne-dvere-eclisse

Zajímají vás bezobložková pouzdra? Co to vlastně znamená? Jednoduše řečeno – jedná se o dveře bez viditelných zárubní. Jsou tak zcela jednoduchým minimalistickým řešením do každého interiéru. Především se ale hodí do těch stylových a velmi luxusních, kde nekonkurují nákladným designovým kouskům. Bezobložková pouzdra ale vhodně doplní i moderní jednoduché bydlení.

bezoblozkova-stavebni-pouzdra-eclisse-syntesis-line

Do pouzdra Teleskop se dveřní křídlo zasouvá teleskopicky

Elegantní a především rafinované řešení nabízí i pouzdro Teleskop. Jak již název napovídá, dveřní křídlo se do tohoto pouzdra zasouvá teleskopicky. Proto je toto pouzdro ideálním řešením tam, kde je třeba větší průchod, ale zároveň vedle dveří není prostor pro zasunutí celého křídla.

stavebni-pouzdra-eclisse-teleskop

Stavební pouzdra jsou ztělesněním moderního designu. Jsou esteticky maximálně promyšlená a zároveň jsou funkční. Lze je umístit jak do zdiva, tak do sádrokartonu. Stěna, ve které je stavební pouzdro zabudované, přitom není ničím limitována. Můžete na ní mít dokonce elektrické zástrčky či osvětlení. To je možné s pouzdrem Eclisse LUCE. Obsahuje totiž speciální kanálek pro vedení kabeláže.

stavebni-pouzdra-eclisse-luce

Laminátové posuvné dveře představují skvělý poměr ceny, kvality a funkčnosti

Teď se ale podívejme na to, jaké dveře je možné se stavebním pouzdrem zkombinovat. Skvělý poměr mezi cenou a kvalitou, odolností a životností nabízí laminátové dveře. Jen tak se neodřou a odolají i dalším vlivům.

V naší nabídce najdete i posuvné dveře s povrchem dýhy. Dýha je přírodní materiál. Jedná se o skutečné dřevěné pláty. Tomu odpovídají i vlastnosti dveřního křídla. Jsou trochu choulostivější než dveře laminátové, vynikají ale mimořádně luxusním vzhledem.

Vrchol elegance představují posuvné celoskleněné dveře

Pokud chcete dát šanci originálním řešením, zkuste přemýšlet o celoskleněných dveřích. V naší nabídce najdete dveře z tvrzeného čirého skla či satinovaného bezpečnostního skla, které je možné zatraktivnit pískováním nebo tavicím sklem. Nebraňte se ani barvám. Celoskleněné dveře řady COLORS mohou být béžové, modré, ale klidně i červené nebo oranžové. Nabídka je široká.

posuvne-dvere-celosklenene-eclisse-colors-cervene

Posuvné dveře do stavebního pouzdra jsou hitem dneška i hudbou budoucnosti. Jejich praktičnost a funkčnost je nedocenitelná. Vzhled je nadčasový. Oceníte je v každém interiéru.