by wp_petr wp_petr

Posuvné dveře do stavebního pouzdra jsou interiérovou hudbou budoucnosti. Jsou skutečně elegantním designovým řešením a co víc – umožňují zcela plnohodnotně využít tolik potřebný prostor, který jinak s běžnými otočnými dveřmi zůstává bez užitku.

Posuvné dveře jsou posledním módním trendem minimalistických interiérů. Sedí do nich, jak díky svému elegantnímu designu, tak i díky tomu, že nabízí skutečně rafinované prostorové řešení. Zatímco klasické otočné dveře, které byly ještě donedávna nedílnou součástí každého interiéru, zabírají při každém otevření cenný prostor, posuvné dveře jsou v tomto ohledu mimořádně úsporné – při zasunutí do stavebního pouzdra prakticky zmizí.

pouzdro eclisse

Posuvné dveře – konec „mrtvého prostoru“ v interiéru

Posuvné dveře bojují hned proti několika interiérovým nešvarům – nedostatku místa, nízké světelnosti a mrtvému prostoru. Posuvné dveře elegantně oddělí dvě místnosti. Nikde nepřekáží a nabízí plnohodnotné využití prostoru. Vždyť proč mít v malém bytě, ve kterém řešíte každý centimetr, zcela nevyužitý prostor potřebný k otevření dveřního křídla?

Kromě toho, že posuvné dveře zasouvající se do stavebního pouzdra nepřekáží v prostoru, neruší ani svým designem. Nepředstavují tak pro majitele bytu či domu žádné omezení při volbě bytového zařízení. Jsou minimalistické, takřka neviditelné. Vhodně doplní stylový moderní interiér i běžnou domácnost.

Stavební pouzdra jednokřídlá, dvoukřídlá i pouzdra, do kterých se dveře zasouvají teleskopicky

teleskop proti soběV naší nabídce najdete vysoce kvalitní stavební pouzdra Eclisse, a to jak pouzdra klasická obložková jednokřídlá, tak i elegantní pouzdra bezobložková řady Syntesis LINE, pouzdra dvoukřídlá, ale i velice zajímavá pouzdra řady Teleskop. Ty jsou ideálním řešením všude tam, kde není možné umístit dvoukřídlé pouzdro, ale kde je zároveň vyžadován co největší průchod. Dveře do pouzdra Teleskop se, jak už název napovídá, zasouvají „teleskopicky“ do jedné kapsy.

Posuvné dveře zasouvající se do stavebního pouzdra navíc nelimitují majitele interiéru ani v tom, jak bude stěna se stavebním pouzdrem využita. V naší nabídce najdete i speciálně konstruovaná pouzdra Eclisse, která umožňují zavěšení nábytku či sprchového koutu, vrtání do stěny i vedení elektřiny. Stavební pouzdro Eclisse LUCE obsahuje speciální kanálek, který izoluje kabeláž od posuvného systémuu. Stačí si jen vybrat.

Pouzdra Eclisse jsou pevná, odolná, ale i lehká

Při výběru takto funkčního prvku vašeho interiéru, jakým jsou právě posuvné dveře, se investice do toho nejlepšího rozhodně vyplatí. Pouzdra Eclisse jsou vyráběna z 0,7 mm silného plechu. Jsou tak mimořádně pevná a odolná. Přitom jsou však lehčí než stavební pouzdra vyráběna konkurencí, a to například i o 5 kg. Nižší hmotnost je důležitá zejména při manipulaci s dveřmi při přepravě i později na staveništi a při montáži. To, že jsou dveře lehčí, však neznamená, že by toho méně vydržely. Nižší hmotnosti je docíleno díky špičkově zpracované konstrukci.

Inovace_eclisse

Posuvné dveře do stavebního pouzdra tak nenabízí pouze rafinované designové řešení, ale představují i skutečně funkční a praktickou vychytávku, která vám ušetří v interiéru cenné centimetry. Krom toho, že posuvné dveře umožňují plnohodnotně využít prostor, kterým při otevírání běžně prochází křídlo otočných dveří, nabízí „vychytané“ stavební pouzdro i možnost plně zužitkovat prostor na stěně, ve které se nachází. Zavěšení nábytku ani vedení elektřiny není problém. V tomto případě jsou dveře do stavebního pouzdra výhodnější než posuvné dveře, které se zasunují na stěnu.

Tip:

Dokonalá stavební pouzdra Eclisse můžete koupit i v našem eshopu 🙂