by wp_petr wp_petr

Hledáte dveře, které budou odolné, vynikají vysokou životností a navíc vypadají i po letech skvěle? Odpověď není tak složitá. Nabízíme vám ty laminátové dveře.

Interiérové dveře jsou nedílnou součástí každé domácnosti. Při jejich výběru rozhoduje hned několik hledisek – funkčnost, odolnost, životnost a vzhled. Se všemi těmito aspekty souvisí i otázka materiálu. Zpravidla si můžeme vybrat mezi dveřmi foliovanými, laminátovými, dýhovanými a dveřmi z dřevěného masivu. Pokud již v samém počátku nehledáte nejekonomičtější variantu do nenáročné domácnosti, nebo naopak to nejdražší a vysoce kvalitní, nabízí se možnost zlaté střední cesty. Tou jsou pro většinu interiérů laminátové dveře.

Laminátové dveře přečkají bez újmy i nápor dětských her

děti a dveře

Dveře s laminátovou povrchovou úpravou vydrží téměř cokoliv a jsou proto nejpraktičtějším řešením do každé domácnosti. Oceníte je i tam, kde se nábytek a další zařízení nachází pod neustálým náporem dětských her a domácích mazlíčků. Průmyslově tvrzený laminátový povrch odolá! Jeho údržba je navíc nenáročná. V naší nabídce najdete elegantní dveře v dekoru dřeva a lakované dveře od výrobce CAG. Obě tyto varianty doplní skvěle každý moderní interiér.

Praktičnost laminátových dveří však není vydobyta na úkor estetiky. Nemusíte plakat nad tím, že byste si raději pořídili dýhované dveře nebo dveře z masivu… Dekory laminátových dveří jsou mnohdy skutečně k nerozeznání od přírodního dřeva a jsou velmi stylové. Pokud je dřevěný vzhled dveří vaší prioritou, nabízíme vám dveře CAG s klasickou laminátovou úpravou v dekoru akácie světlá, akácie tmavá, buk pařený nebo světlý, dub bardolino, dub bělený a přírodní, javor, ořech přírodní a tmavý, olše nebo třešeň.

Laminátový povrch může být k nerozeznání od skutečného dřeva

lamino struktura

Skutečnou interiérovou lahůdkou jsou laminátové povrchy s 3D strukturou, které jsou v naší nabídce zastoupeny dveřmi CAG s laminátovou povrchovou úpravou reliéf v odstínech cappuccino, cream, dub šedý, jasan hnědý a mokka. Struktura podtrhuje kresbu dřeva a dveře tak získávají přírodní vzhled.

Ještě vyšší třídu designové krásy a kvality představují laminátové dveře CAG s povrchovou úpravou laminát real v odstínech dub pískový, dub tabákový a jilm tmavý. Tyto povrchy jsou tou nejvěrnější kopií dřevěného vzhledu, který je nadčasový. Samozřejmě se jedná o kopii a lze tedy namítat, že to stále není to pravé přírodní dřevo. Když se ale na to podíváme z té druhé stránky, uvědomíme si, že takové dveře zároveň netrpí neduhy, kterými obvykle trpí dřevěné dveře. Dekor dřeva a odolnost laminátu – to jsou dveře CAG s povrchem laminát real.

Laminátové dveře mohou hrát všemi barvami

Dřevo ale není jediným dekorem, který se hodí do moderního interiéru. Ačkoliv je v současné době trendem číslo jedna – vídáme ho všude, můžeme si koupit dokonce i dřevěnou vanu či umyvadlo, nosíme dřevěné hodinky – občas může být dřeva v interiéru příliš. Kombinace hned několika dřevěných dekorů může ve finále působit chaoticky. A proto, když nechceme příliš kombinovat, může být příjemným zpestřením a odlehčením volba dveří laminátových v rozličných barevných odstínech, které mohou být designově nenáročné a tudíž i vhodné, pokud nepotřebujeme v našem zařízeném bytě či domě další dřevěný dekor. Je jen na nás zda vybereme povrch, který bude díky své barevnosti spíše decentní, například bílý nebo smetanový, nebo zda dáme prostor barvám a vsadíme na pestré kombinace. Elegantně mohou působit i černé laminátové dveře, které bychom ale doporučili pouze, pokud je vás interiér prostorný a jinak světlý. V opačném případě by černé dveře mohly prostor zmenšovat.

laminát odolnost

Laminátové dveře vydrží takřka cokoliv a stále si zachovávají svůj „svěží“ vzhled. Můžete mít doma dvě kočky nebo čtyřleté dítě, které si nejraději hraje právě v jejich blízkosti, a stejně budou vypadat jako nové. Laminátové dveře jsou výborným kompromisem mezi kvalitou, odolností a pořizovací cenou.

Tip:

Důležitým finálním prvkem na dveřích je dveřní kování – vyberte si kvalitní kliku a došperkujte svůj interiér.