by Blanka Chocová Blanka Chocová

Bezpečnostní dveře NEXT nabízí řešení pro zabezpečení každé domácnosti. Ochrana bytu či domu nikdy nevypadala tak elegantně.

Bezpečnostní dveře jsou základním prvkem zabezpečení každé domácnosti. Statistiky říkají, že až 90 % vloupání se uskuteční přes vstupní dveře, a proto když chceme ochránit náš domov, majetek a rodinu, hledáme to nejlepší – kvalitní a především certifikované bezpečnostní dveře. Skutečným profesionálem v oboru je firma NEXT, jejíž bezpečnostní dveře nově najdete v naší nabídce.

01

NEXT působí na našem trhu již od roku 1991 a je tak tradičním výrobcem bezpečnostních dveří v České republice. Pokud jsou pro vás důležitá čísla ze statistik, věřte, že firma NEXT vyrobí a prodá asi 5000 kusů bezpečnostních dveří ročně, a to už rozhodně nejsou nízké počty.

V naší nabídce najdete bezpečnostní dveře pro zabezpečení každé domácnosti

V naší nabídce najdete dveře do každé domácnosti. Ať už bydlíte v bytě, řadovém či rodinném domě, u nás si jistě vyberete. K zabezpečení bytů v činžovním a panelovém domě jsou ideálním řešením bezpečnostní dveře SD 101. Krom toho, že vás ochrání před vloupání, brání i šíření hluku a tepelně izolují. Vyberte si ze široké škály povrchových úprav – laminát, dýha či H-dex. Záleží jen na vašem vkusu. Nemusíte mít zrovna čerstvou novostavbu, abyste si naše dveře mohli namontovat. Tyto dveře lze instalovat i do vaší stávají kovové zárubně.

02

Pro zabezpečení rodinného domu doporučujeme bezpečnostní dveře SD 102 z naší nabídky. Jedná se o nejmasivnější dostupné vstupní dveře této kategorie. Tepelně a zvukově izolují, a co víc – jejich vzhled lze zatraktivnit efektním prosklením. Pokud chcete ještě znásobit stupeň zabezpečení, vybavte vaše dveře dalšími ochrannými prvky, kupříkladu čtečkou otisků prstů.

03

Bezpečnostní dvoukřídlé dveře jako historická replika? Nic není nemožné

Máte zájem o dvoukřídlé vchodové dveře? Bezpečnostní dveře NEXT SD 102D jsou rovněž velmi masivní jako výše zmíněný typ. Mohou být zcela moderní, například prosklené, nebo se může jednat i o repliky historických dveří. I když si ale zvolíte tento „retro“ design, nemusíte přijít o poslední technické vychytávky. Dveře NEXT je možné zamykat a odemykat i pouhým elektronickým otiskem prstu, klávesnicí nebo bezkontaktním čipem.

04

Bezpečnostní bezfalcové dveře se skrytými panty jsou skutečné designovky

Hledáte stylové designovky mezi bezpečnostními dveřmi? Řešením jsou bezfalcové dveře se skrytými panty SD 104. Bezfalcové dveře a skrytá zárubeň lícují se zdí, což nabízí skutečně obrovské množství designových řešení, které obohatí váš interiér i exteriér. Samozřejmostí je tepelná a zvuková izolace, kterou zajišťuje minerální vata.

05

Zástupcem nejvyšší bezpečnostní třídy, tedy 4. bezpečnostní třídy, jsou bezpečnostní dveře SD 111, u kterých pro dosažení maximálního zabezpečení doporučujeme instalaci do bezpečnostních kovových zárubní NEXT SD SF1. Krom již zmiňovaných povrchových úprav (laminát, dýha, H-dex), nabízíme i dveře z dřevěného masivu, jejichž vzhled je nestárnoucí a za každých okolností originální.

06

Toto byla jen malá ochutnávka z naší nabídky. Zaujala vás? Krom elegantního vzhledu nabízíme i vysokou funkčnost a kvalitu, což jsou u bezpečnostních dveří skutečně klíčové vlastnosti.

Bezpečnostní dveře NEXT prochází složitým certifikačním postupem. Prochází nejrůznějšími testy, tedy nejen bezpečnostní a protipožární zkouškou, ale také testy stavební zkušebny (mezi nimi jsou i testy na neprůzvučnost – bezpečnostní dveře NEXT SD 102F deklarují neprůzvučnost až do 40 dB) a národním bezpečnostním úřadem.