by Blanka Chocová Blanka Chocová

Hledáte interiérové dveře do moderního interiéru? Dveře z našeho sortimentu jistě splní a možná i předčí vaše očekávání. Co si vlastně žádá současný stylový interiér? Víte, jaké jsou poslední trendy?

Dřevo nestárne, naopak je v kurzu!

Hledáte dveře, které vám nikdy nezevšední a budou stárnout do krásy? Vsaďte na nestárnoucí dřevěný masiv, jehož vlastnosti můžete navíc ovlivnit výběrem konkrétní dřeviny. V naší nabídce najdete vysoce kvalitní dveře značky Czech Door. Pod touto značkou najdete v našem sortimentu špičkové dveře, které se hodí do každého interiéru, moderního minimalistického i romantického rustikálního. Nepopiratelnou výhodou masivu je jeho ekologická čistota, na které si značka Czech Door zakládá.

czech-door-modelova-rada-fg-se-hodi-do-rustikalnich-interieru

Dýhované dveře vynikají luxusním vzhledem

Punc luxusu dodají vašemu interiéru dveře s dýhovaným povrchem. Dýha je rovněž přírodní, jedná se o skutečné dřevěné pláty, jimiž je dveřní křídlo potaženo, následně je povrch lakován, olejován nebo voskován. Jaké dveře zastupují v našem sortimentu tento skvost? Doporučujeme vám například špičkové dveře od výrobce CAG, které vynikají vysoce kvalitním zpracováním, vysokou životností i použitými materiály. Luxusní a originální vzhled je u dýhovaných dveří zajištěn.

Dýha

Posuvné dveře do stavební pouzdra jsou rafinovanou designovkou

V této kategorii zkrátka musíme zmínit i stavební pouzdra a posuvné dveře Eclisse. Ty totiž představují skutečně to nejlepší, co současný trh nabízí. Posuvné dveře jsou výjimečné především tím, že vám pomohou ušetřit prostor ve vašem interiéru. Pouzdra a dveře Eclisse ale vynikají i svým jedinečným vzhledem. Vrchol minimalismu představují pouzdra Eclisse Syntesis Line, tedy bezobložková pouzdra, která zcela dokonale splývají se stěnou. Plus posuvných dveří je, že na stěnu, ve které je umístěno stavební pouzdro, lze umístit osvětlení (Eclisse Syntesis Luce) i na něj zavěsit nábytek, ať už se jedná o polici, či skříň (Eclisse Ewoluto).

posuvne-dvere-do-stavebniho-pouzdra-eclisse-dvoukridle

Výsledný estetický efekt posuvných dveří můžete znásobit zvolením atraktivního dveřního křídla. Věděli jste, že lze posouvat dveře celoskleněné? Zajímavým řešením jsou i dveře kombinující sklo a hliník. Hodí se něco z toho právě do vašeho interiéru?

Eclisse Syntesis Battente – otočné dveře se skrytou zárubní vás dostanou

Skrytou zárubní se ale nemusí chlubit pouze posuvné dveře. Designovou lahůdkou jsou i otočné dveře se skrytou zárubní Eclisse Syntesis Battente. Spojují v sobě špičkovou technologii i elegantní design. Zcela splývají se stěnou a opticky odlehčují a zvětšují prostor.

eclisse-syntesis-battente-otocni-dvere-se-skrytou-zarubni

Skládací dveře nabízí elegantní řešení do stísněného interiéru

Moderní interiérový design je především o chytrých řešeních. Skládací dveře takovým řešením rozhodně jsou. Krom toho, že ušetří tolik užitečný prostor, jsou i esteticky atraktivní. Umístěte je tam, kde není možné umístit klasické otočné dveře nebo dveře posuvné. Skládací dveře se při otevírání skládají k zárubním. Počítejte proto s tím, že tyto dveře zmenší průchod nejméně o dvě tloušťky dveřního křídla. Skládací dveře prezentují v našem sortimentu opět dveře výrobce CAG, a to jak jednokřídlé, tak dvoukřídlé. Skládací dveře Heligon I a Heligon II vás překvapí svým originálním vzhledem.

skladaci-dvere-cag