by wp_petr wp_petr

Chcete se zbavit už nemoderních ocelových zárubní, ale bojíte se bouracích prací a všeho, co s nimi souvisí? Existuje rafinované a především čisté řešení. Představujeme vám obložkovou zárubeň určenou speciálně pro obložení stávající kovové zárubně.

obklad kovové zárubně

obklad kovové zárubně 2Pokud je vaší domácnosti už pár let, pravděpodobně je máte také doma a přemýšlíte, jak se jich „bezbolestně“ zbavit. Řeč je o kovových zárubních. Možná byste je už nejraději vyměnili za modernější elegantnější a především subtilnější obložkové zárubně, ale máte strach z toho, že přestavba převrátí vaši domácnost vzhůru nohama. Není divu. Na vybourávání kovových zárubní se nikdo právě netěší. Naštěstí vám nabízíme rafinovanější řešení – obklad kovové zárubně. 

Pro obložení ocelové zárubně potřebujete 7,5 cm od zárubně na každé straně

Jaké parametry musí vaše dveře a stávající zárubně splňovat, abyste mohli uvažovat o obkladu stávající ocelové zárubně? Po stranách budete potřebovat dostatek místa k uchycení obložky, to je vše. Změřte si 7,5 cm od světlosti kovové zárubně. Příčky proti sobě musí být v rovině. Pokud tato kritéria splňujete, máte téměř vyhráno.

 

zárubeň 5Jediné, s čím musíte při obkládání stávající zárubně počítat, je zmenšení průchodu dveří. Průchozí rozměr se zmenší asi o 3 cm na šířku a 1,5 cm na výšku. Což je důležité zohlednit zejména u místností, u nichž je velikost průchodu klíčová. Změřte si, zda budete schopni v budoucnu vystěhovat z vaší koupelny kupříkladu pračku. Přeci jen nechcete jednoho dne váš nový obklad zárubně zničit jen kvůli tomu, že jste si koupili nový spotřebič.

Obložková zárubeň určená speciálně pro obklad stávající zárubně vás ušetří bouracích prací v domácnosti

obklad kovové zárubně 3V naší nabídce najdete obložkovou zárubeň výrobce CAG určenou pro obložení stávající ocelové zárubně pod označením FABI O. Jak už bylo řečeno, oceníte ji zejména tehdy, když si nepřejete v domácnosti bourací práce. Po instalaci vás ale příjemně překvapí. Zjistíte, že krom toho, že se vám ulevilo, že to šlo i bez nepořádku a hluku, jste získali zcela nový designový prvek do vašeho interiéru. Obklad kovové zárubně představuje elegantní a především čisté řešení, které posune vzhled celého vašeho interiéru do vyšší úrovně. Dejte prostor moderním řešením!