by Blanka Chocová Blanka Chocová

Uvažujete o koupi interiérových dveří a stojíte před otázkou, jakou investici by tato koupě měla představovat? V samém počátku je třeba si uvědomit, že dveře nejsou módním doplňkem na jednu sezónu, měly by přečkat dlouhé roky a stále vypadat „in“. Důležitá je tedy otázka použitých materiálů, zpracování a rovněž také vzhledu.

Levné dveře představují riziko

Pokud si koupíte dveře z levných materiálů, vystavujete se velkému riziku. Na našem trhu je možné koupit i dveře, které se snadno odřou, otlučou, poškrábají, rozbijí. Oprava zpravidla není levnou, ani jednoduchou záležitostí. A to ani nemluvíme o tom, co by pro vás znamenala výměna dveří! Dveře doplňují celý již zařízený interiér. Při výměně dveří riskujete, že nové dveře do celkového konceptu nezapadnou a že budete muset celý interiér pozměnit. Dveře vybírejte s tím, že budou sloužit ve vaší domácnosti desetiletí a více.

Jak pečovat o dřevěné masivní dveře

Místo levných dveří uvažujte o kompromisu

Vhodným řešením namísto levných dveří, které nic nevydrží, a ideálním kompromisem mezi cenou a užitnou hodnotou jsou laminátové dveře. V naší nabídce najdete vysoce kvalitní laminátové dveře CAG. Průmyslově tvrzený laminátový povrch vydrží téměř cokoliv a snadno se udržuje. Krom toho vyniká i po estetické stránce. Splní vaše očekávání i tehdy, když jste se rozhodli zařídit váš interiér spíše v přírodním duchu, ale nechce se vám investovat do dřevěného masivu. Podívejte se na laminátové dveře CAG v designu „reliéf“ či „real“ – od skutečného dřeva jsou takřka k nerozeznání.

laminatove-dvere-cag-dekory

Levné dveře i levně vypadají

Není třeba dodávat, že nízká cena se může odrazit i na vzhledu. Levné dveře zkrátka i levně vypadají. Pokud si dáte záležet na zařízení celého interiéru, je škoda výběr dveří podcenit. Věřte nám – bude to vidět!

Posuvné dveře nemohou být levné – důležitá je kvalita provedení a funkčnost

Nízká cena se může projevit i sníženou funkčností. Typicky se takový nedostatek prokáže u posuvných dveří. Posuvné dveře do stavebního pouzdra Eclisse, které najdete v naší nabídce, představují absolutní špičku, nehrozí tedy žádné nedostatky, či nefunkčnost. Odborníci z Eclisse svá stavební pouzdra neustále testují, vyvíjí, inovují. Výsledkem této činnosti jsou kvalitní výrobky. Stavební pouzdra Eclisse jsou vyráběny ze silnějšího plechu než levná konkurence. To ve výsledku znamená, že jsou pevnější a odolnější, neprohýbají se jako pouzdra ze slabšího plechu. Zároveň jsou ale i díky promyšlené konstrukci lehčí, snáze se s nimi tedy manipuluje. Levnější pouzdra mohou být těžší až o 5 kg. Kromě těchto předností se stavební pouzdra Eclisse mohou pochlubit celou řadou patentovaných vychytávek, které zajišťují jejich plynulý a tichý chod.

posuvne-dvere-eclisse-zmizi-do-steny

Kvalitní značky dveří zpravidla nabízí i širší sortiment

Kvalitní značka dveří, která nenabízí ty nejlevnější produkty na trhu, zpravidla nabízí i širší sortiment. To je pro vás také plusem. Snadno si tak dveřmi jednoho designu vybavíte celou domácnost. Budete si moci přitom koupit dveře jednokřídlé, dvoukřídlé, prosklené i plné… Je to jen na vás.