by wp_petr wp_petr

Palubkové dveře v sobě spojují krásu přírodního dřeva a mimořádnou funkčnost. Poměrně dobře tepelně izolují a vynikají značnou odolností. Navíc se hodí do každého interiéru i exteriéru – jsou vskutku univerzální.

Vybíráte interiérové či vchodové dveře a vaším jasným favoritem je dřevo? Přemýšleli jste o palubkových dveřích? Palubkové dveře zútulní váš interiér, popřípadě vchod a navodí v celém svém okolí příjemnou hřejivou domácí atmosféru.

Palubkové dveře

Palubkové dveře dobře izolují – hodí se i jako dveře vchodové

Palubkové dveře přirozeně izolují, jsou proto často vybírány právě jako dveře vchodové. Uvnitř masivní konstrukce se nachází tepelně izolující polystyrenová vložka. Přírodní dřevo je rovněž přirozeným izolantem – eliminuje šíření tepla i hluku. Takže v palubkových dveřích se tyto dvě síly de facto snoubí.

Chcete vědět, jaké další přednosti dřeva hrají v jeho prospěch? Zde je krátký výčet:

  • twins-hrdinka-palubky Palubkové dveřeDřevěný masiv je pevný a kvalitní, vydrží déle než jeho náhražky.
  • Když vás jeho vzhled omrzí, dá se poměrně lehce přebrousit a znovu povrchově upravit. Nemusíte tedy kupovat nové dveře, stačí změnit vzhled těch stávajících.
  • V dlouhodobém časovém horizontu je dřevěný masiv levnější než jiné materiály. Vyniká delší životností.
  • Dřevo je nadčasové – nikdy nevyjde z módy a ani se vám pravděpodobně „neokouká“.
  • Ta vůně! I když často vybíráme zařízení domácnosti pohledem, zde rozhoduje i náš nos. Dřevěný masiv zcela jedinečně voní.

Dřevo vítězí nad všemi napodobeninami

quatro-hrdinka-palubky Palubkové dveřeV neposlední řadě je nesporným pozitivem dřeva jeho přirozená krása. Ač si dnes můžeme koupit dveře umělé, které téměř dokonale napodobují vzhled dřeva, nikdy to není „ono“. A všichni, kdo dřevo milují, jistě budou souhlasit. Dřevo vás nikdy nepřestane překvapovat tím, jak nepřestává žít, stále dýchá, voní, pracuje.

V naší nabídce najdete prvotřídní palubkové dveře z rodinné firmy, která své dveře vyrábí již od 40. let 20. století a tuto tradici předává z otce na syna. Nabízíme vám palubkové dveře, které vznikají z lásky k řemeslu a s neobyčejnou pečlivostí.

Palubkové dveře ilustrační obrázek

Palubkové dveře z poctivého masivu – je libo dub, buk nebo smrk?

Palubkové dveře z naší nabídky jsou vyráběny z dřeva smrkového, dubového a bukového. Tyto dřeviny jsou nejoblíbenějšími a právem. Jsou houževnaté a pevné. Dub a buk navíc vynikají vysokou tvrdostí a odolností. Každá z těchto dřevin je velmi atraktivní i svým vzhledem, odstínem a kresbou. Vybrat si můžete mezi dřevem světlým s téměř neznatelnou kresbou – takové je dřevo bukové – či dřevem výraznějším – v takovém případě zvolte dub.

Dřevěné palubkové dveře jsou vždy dobrou investicí. Jejich trvanlivost, vysoká životnost a v případě dveří z naší nabídky i velmi vysoká kvalita a špičkové zpracování jsou téměř jasným důkazem, že vám palubkové dveře budou zdobit interiér a exteriér po dlouhá léta. Vzhled dřeva je vždy jedinečný, a tak se i vaše dřevěné dveře stanou originálem s nestárnoucím vzhledem.

quatro-hrdinka-palubky okynka-hrdinka-palubky koso-hrdinka-palubky elena-hrdinka-palubky