by wp_petr wp_petr

Vchodové dveře z dřevěného masivu jsou klasikou, která snad nikdy nezestárne. Jejich vzhled je nadčasový, jsou přirozeně krásné a elegantní. V naší nabídce najdete kvalitní špičkově zpracované dřevěné vchodové dveře, které vám vydrží léta.

Vchodové dveře

Vchodové dveře jsou ozdobou vašeho domu, jsou vaší vizitkou, odrazem vaší osobnosti a vkusu a zároveň tím, co odděluje prostředí vaší domácnosti od vnějšího světa. Musí odolávat atmosférickým vlivům a zároveň umět ochránit vše, co je vám drahé. Vzhled samozřejmě není na posledním místě! Ba právě naopak – velmi na něm záleží.

Dřevěné vchodové dveře působí přirozeně elegantně a domácky

Kvalitní dřevěné dveře

Při výběru vchodových dveří vybíráme z velké části samozřejmě pohledem. Dveře se nám musí líbit, musí nám „padnout do oka“. A právě v této oblasti vítězí dřevo zcela bezkonkurenčně, a rozhodně to není jediné vítězství – dřevo je po staletí ceněné pro své mimořádné vlastnosti, mezi které patří odolnost, trvanlivost a vysoká životnost. Vchodové dveře z masivního dřeva jsou krásné, přirozeně elegantní, působí domácky a útulně. Dřevěné dveře váš dům zkrátka zabydlí a je jedno, zda jste se právě nastěhovali, nebo vybíráte nové dveře pro rekonstrukci. Přesně takové dveře vám nyní nabízíme.

Vchodové dveře dřevěné

 

V naší nabídce najdete dveře z dřevěného masivu, které vás okouzlí

V naší nabídce nově najdete špičkové vchodové dveře z dřevěného masivu, za které se rozhodně nebudete muset stydět. Tyto dveře jsou vyrobené z českého, délkově napojovaného (cinkovaného) masívu, popřípadě na vaše přání mohou být vyrobeny i z fixních hranolů. Lze je osadit i na stávají ocelovou zárubeň.

romana-2k-obr zora-6k-dvere-obr pavla-dvere-obr

Vybírat si můžete ze široké škály různých provedení. Preferujete klasický nenáročný styl? Možná vás zaujmou jednoduché, ale elegantní dveře Romana 2K. V naší nabídce ale najdete i celou řadu modelů dveří s různými dekorativními prolisy a zajímavě řešenými prosklenými plochami. Jako příklad uveďme dveře Dana, které díky svému zajímavému řešení působí jako originální retro.

Na vzhledu skleněné výplně také záleží – minimalistický mat nebo efektní povrch?

sklo-ilustracni-s-reliefem-obrVzhled skleněné výplně je na vás. Minimalistický ráz podtrhne sklo ve vzhledu Matelux vynikající jednoduchým designem s matným povrchem. Efektně působí skleněná výplň v provedení Kůra bronz či Kůra čirá. Povrch napodobuje kůru stromů a vypadá tak velmi originálně. A to rozhodně není vše – podívejte se do našeho přehledu vzorů.

 

 

Vyberte si odstín povrchové lazury dle vašeho vkusu a celkového vzhledu domu

lazura-g5 lazura-g7 lazura-g9

V naší nabídce si rovněž vyberete z deseti možných povrchových lazur. I vchodové dveře se tak mohou vhodně sjednotit s celkovým vzhledem domu či bytu. Od světlých béžových odstínů až po nadčasovou kaštanovou, hnědou, či dokonce černou. Který odstín se hodí právě k vám domů?

Vchodové dveře jako první prozrazují atmosféru u vás doma

Vchodové dveře jsou neoddělitelnou součástí vašeho domu, a proto je nutné jim věnovat náležitou péči. Budete jimi procházet pokaždé, když vejdete do svého domu či bytu, budou tím prvním, co při vstupu uvidíte, tím, co vás uvítá. Již tady na vás musí dýchnout atmosféra celého domova.