by wp_petr wp_petr

Dveře se skrytými zárubněmi jsou budoucností moderního interiéru. Jsou elegantní, minimalistické, neruší design interiéru, hodí se kamkoliv. Jsou zkrátka neuvěřitelně in.

skytá zárubeň 2 skrytá zárubeň eclisse

Exkluzivní, designově čistý, jednoduchý, prostorný… takový je moderní interiér vybavený dveřmi se skrytými zárubněmi. Poslední interiérové trendy velí jasně – nechte váš interiér dýchat, dejte mu volnost a prostor. Takového výsledného efektu docílíme jedině minimalizací veškerých rušivých prvků a detailů, které interiér zbytečně uzemňují. Zbytečností v moderním interiéru jsou i zárubně.

Skrytá zárubeň promění klasické otočné dveře ve skutečnou designovku

skrytá zárubeň 4Vrcholem interiérového minimalismu jsou dveře se skrytou zárubní. Klasické otočné dveře se tak dostávají do vyšší designové úrovně. Co si ale pod termínem „skrytá zárubeň“ představit? Není to nic složitého. Jedná se o zárubeň, která má oproti těžkopádnému dveřnímu rámu podobu nenápadného tenkého rámečku, který je však bytelný. Skrytá zárubeň je zabudována přímo do zdi nebo sádrokartonové příčky a zcela lícuje se stěnou.

Se skrytými zárubněmi se setkáme u klasických otočných dveří i u vysoce moderních dveřích posuvných. Nenápadnost skryté zárubně a rafinovanost posuvných dveří tvoří perfektní trendový pár. Dveře dokonale zmizí „do stěny“.

Vzhled dveří se skrytými zárubněmi nijak neruší design interiéru

Největším pozitivem skrytých zárubní je nepochybně jejich designová jednoduchost, kterou oceníte zejména při zařizování zbytku interiéru, který díky nenápadnosti dveří není nijak zatížen a vaše kreativita není omezena. Posuvné či otočné dveře se skrytými zárubněmi se přizpůsobí každému interiéru, do každého zapadnou, nebo chcete-li, se „skryjí“.

Proč jsou dveře se skrytými zárubněmi tím nejlepším řešením i pro váš interiér?

  • Jsou budoucností moderních interiérů, jejich design je nadčasový a nevyjde z módy.
  • Jsou nenápadné, neboť jsou v jedné linii se stěnou.
  • Se skrytou zárubní mohou být jak dveře otočné, tak posuvné.
  • Neomezují design interiérového vybavení. Hodí se kamkoliv.

Dveře se skrytou zárubní Syntesis Battente vynikají špičkovou technologií a vysokou životností

bezzárubně eclisseSkvělým příkladem dokonalé designovky jsou otočné dveře se skrytou zárubní z produktové řady Syntesis Battente firmy Eclisse. Dokonalé integrace dveří se stěnou je dosaženo především prostřednictvím špičkové technologie. Skrytá zárubeň Syntesis Battente se může pochlubit mimo jiné i dlouhou životností. Zárubňový profil je navržen tak, aby se zabránilo tvorbě případných prasklin. Proti oxidaci a korozi je hliníková zárubeň nejdříve fosfátována a poté je na ni nanesen speciální podkladový nátěr, který zajistí dokonalé přilnutí dalších nátěrů. V jednom balení je dodávána skrytá zárubeň pro zdivo i sádrokarton. Dveře se skrytou zárubní Syntesis Battente jsou standardně dodávány pro výšky 197, 210 – 270 cm. Není však ani problém vybavit dveře, které mají výšku až ke stropu – v takovém případě je rovněž možnost varianty bez horního profilu.

Dveře se skrytými zárubněmi opticky zvětší i malý prostor

eclisse náčrtekSkryté zárubně otevírají svět nečekaných možností. Designová čistota, jednoduchost a nerušivá elegance nejsou jediné výhody. Nesporným pozitivem je i optické zvětšení prostoru, který se s dveřmi se skrytými zárubněmi zdá větší. Problémem současných interiérů totiž často není jen nedostatek prostoru, který řeší mimochodem kupříkladu i posuvné dveře, ale i to, že se snažíme do malého prostoru dostat co nejvíce věcí a nábytku. Interiér se pak zdá přeplněný, takříkajíc „udušený“. Se skrytými zárubněmi váš dům či byt „popadne dech“. Skryté zárubně díky své jednoduchosti a minimalismu prostor nijak nedusí.