by wp_petr wp_petr

Máte v plánu po letech rekonstrukci bytového jádra nebo změnu dispozice bytu? Obě možnosti lze skloubit do jedné a tím tak využít služeb jedné firmy. Možností je Alfa Vertical, s.r.o., která se specializuje na rekonstrukce bytového jádra Brno a na výřezy do panelů, resp. změny dispozice bytu. Nabízí tak komplexní služby v rámci rekonstrukce domů nebo bytů.

Při rekonstrukci bytového jádra firma zajistí vybourání samotného starého bytového jádra a likvidaci jeho odpadu, nové rozvody elektřiny, vody, kanalizace a plynu, vyzdění nových příček, včetně možnosti montáže sádrokartonových podhledů, do kterého lze instalovat vestavěné osvětlení. Další službou je pokládka dlažby a realizace obkladů, dodání veškeré sanitární techniky a montáž koupelnových doplňků. Samozřejmostí může být vymalování a závěrečný úklid.

Řezání do panelů

Součástí rekonstrukce bytů je i řezání do panelů, které firma provádí pomocí diamantových nástrojů chlazených vodou. Před započetím prací je samozřejmě zajištěno statické posouzení, projektová dokumentace a statický posudek a vyřízení ostatních souvisejících povolení. Práce probíhají pod dohledem statika. Součástí je i pokládka hydroizolace, statické zabezpečení původních konstrukcí a po dokončení výřezů i zednické zapravení. Cenové rozpětí nelze předem konkretizovat, odvíjí se až dle náročnosti a samozřejmě od osobní konzultace.