by wp_petr wp_petr

Bezfalcové dveře jsou ztělesněním vašeho snu o dokonalých minimalistických dveřích. Ač se jedná o zdánlivě klasické otočné dveře, významně se liší. Jsou elegantní, moderní a působí exkluzivně.

bezfalcové dveře 1

Otočné bezfalcové dveře představují skutečný hit interiérového designu. Nejsou až takovým „výstřelkem“ oproti klasickým otočným dveřím, přesto ale váš interiér dokonale promění a posunou na zcela jinou úroveň. Stále se jedná o otočné dveře, ale úplně jiné. Vynikají velmi moderním minimalistickým vzhledem a vašemu interiéru dodají punc luxusu.

bezfalcové dveře detailDveře bez profilované hrany dokonale splynou s přilehlými stěnami

Pod pojmem „bezfalcové dveře“ si však mnohdy neumíme nic představit. Co to tedy znamená? Bezfalcové dveře jsou také dveře bez polodrážky, neboli bez profilované hrany. To má za následek, že dveře díky chybějící polodrážce perfektně splynou se zárubní. Vaše dveře jsou tedy s přilehlou stěnou v dokonalé rovině, ani o milimetr nepřesahují. Co díky tomu získáte? Odpověď je snadná – jednoduchou a moderní dokonalost a nadčasovost.

Díky bezfalcovým dveřím se vám podaří zařídit interiér jako od profesionálního architekta

Díky bezfalcovým dveřím se z vašeho interiéru snadno stane stylově zařízené bydlení. Jejich atypický vzhled překvapí nejednu návštěvu a vy si ho zamilujete. Navíc dává prostor vaší fantazii. Zkuste vyladit vzhled dveří a přilehlých stěn a například je sjednotit. Dýhované dveře, které samy o sobě působí velmi luxusně, budou vypadat ještě mnohem lépe, když v bezfalcovém provedení dokonale splynou se stejně obloženou stěnou. Zkuste se na váš interiér podívat jako designér, ve vašich rukách jsou nyní stejné zbraně, jaké má k dispozici on!

interiér dveře 2 bezfalc triumf bezfalc monté

DCF 1.0Skryté panty Kubika jsou top řešením pro bezfalcové dveře CAG

V naší nabídce najdete elegantní bezfalcové dveře CAG, jejichž uchycení je zajištěno vnějšími lomenými panty nebo stylovými skrytými panty Kubika. V bezfalcovém setu, který si přikupujete k libovolným otočným dveřím dle vašeho výběru, najdete i magnetický zámek, který zajistí tichý chod dveří. Tedy nejen že dveře nebudou téměř ani vidět – ony nebudou ani slyšet!

Dokonalost bezfalcových dveří se počítá na milimetry – montáž přenechte raději odborníkům

odborná montáž dveříI přesto, že bylo řečeno, že díky eleganci bezfalcových dveří můžeme i my sami navrhnout interiér jak z magazínu o bytovém designu, instalaci bezfalcových dveří raději přenecháváme odborníkům. Bezfalcové dveře nabízí dokonalost, která se počítá na milimetry. Správná instalace je proto rovněž klíčová. Vyškolený odborník se postará o to, aby dveře perfektně zapadly, aby spára po celém obvodu dveří byla stejná. Instalace dveří není právě jednoduchá, a pokud chceme docílit skvělého vzhledu, je nutné dbát na každý detail.

bezfalcové posuvné dveřeBezfalcové dveře nezatěžují interiér žádnými zbytečnými prvky. Jsou minimalistické, jak jen mohou dveře být. Hodí se jak do moderního interiéru, tak i do toho klasického či snad rustikálně zařízeného. Nikde a za žádných okolností totiž neruší. Nepředurčují, jakým stylem bychom se při zařizování interiéru měli ubírat. Ničím nás nezavazují. Samy o sobě jsou designovým skvostem, a proto není divu, že každý interiér skutečně pozvednou.