KOLEKCE RIGID - GLORIA

Kolekce vinylové podlahy Balterio GLORIA rigid je fascinující přírodní krása jednotlivých prken která díky provedení rigid mají měkký a čistý vzhled ruku v ruce s měkkostí i na dotyk a samozřejmě i při chůzi. Kolekce se vyznačuje delšími prkny o délce 149,4 cm a 20,9 cm což dodá místnosti velkorysost. Obrovskou výhodou je, že kolekce Gloria má minimálně 10 různých prken, což zaručuje autentičnost a takřka žádné opakování dekoru. 

RIGID Balterio

Jedná se click-ovou variantu podlahy v provedení Rigid, která je vhodná na nerovné podklady nebo starou dlažbu se spárami do 2mm hloubky a 5mm šířky.

Rozměry: 149,4 x 20,9
Tloušťka: 5 mm
Balení: 6 prken = 1,873 m2
Třída zátěže: Rigid Click 32
Spáry: V4
Záruka: 20 let (home) / 5 let (komerční prostory)
Montáž: click

VODĚODOLNOST: ANO
PODLAHOVÉ VYTÁPĚNÍ / CHLAZENÍ: ANO
STAIN PROTECT: ANO
SCRATCH PROTECT: ANO

969,- bez DPH

40175 Světelný

40180 Rustikální

40176 Moderní

40181 Solidní

40177 Brilantní

40182 Bíly Dub

40178 Robustní

40183 Teplý Dub

40179 Rebel

40184 Barevný Dub

KOLEKCE RIGID - VIKTOR

Kolekce vinylové podlahy Balterio VIKTOR rigid je založená na kráse a atmosféře kamene, betonu a mramoru. Kolekce Viktor je imitace přírodní krásy kamenných povrchů na dokonalé podlaze s Rigid jádrem, který dodá podlaze jemnost, klid a pohodlí v podobě tichého a odolného materiálu. Jestli hledáte kamenný, chladivý vzhled pro jakoukoli místnost, tak kolekce Viktor je to pravé pro Vás 🙂

RIGID Balterio

Jedná se click-ovou variantu podlahy v provedení Rigid, která je vhodná na nerovné podklady nebo starou dlažbu se spárami do 2mm hloubky a 5mm šířky.

Rozměry: 60,9 x 30,3 cm
Tloušťka: 5 mm
Balení: 10 prken = 1,847 m2
Třída zátěže: Rigid Click 32
Spáry: V4
Záruka: 20 let (home) / 5 let (komerční prostory)
Montáž: click

VODĚODOLNOST: ANO
PODLAHOVÉ VYTÁPĚNÍ / CHLAZENÍ: ANO
STAIN PROTECT: ANO
SCRATCH PROTECT: ANO

969,- bez DPH

40169 Bílý

40172 Měsíční kámen

40170 Černý

40173 Vápenec

40171 Šedý

40174 Modrý kámen

Balterio a jejich vinylové rigid podlahy

Balterio_logo_2016_QVinylové podlahy vládnou moderním interiérům. Jsou mimořádně odolné, nestudí a navíc působí až neskutečně realisticky. Ty od belgického výrobce Balterio nejsou výjimkou, ba naopak. Nová kolekce Rigid Vinyl Balterio překonává veškerá očekávání. Kombinují v sobě vše, co by podlaha měla splňovat – jsou odolné, pohodlné, měkké, tiché a voděodolné.

Vinylová podlaha se skládá z několika vrstev, které se starají o její jedinečné vlastnosti. Pevné jádro podlah Balterio tvoří silný základ, který se stará o mimořádnou pevnost a odolnost podlahy. Další je měkká vrstva, která zajišťuje to, aby se nám po podlaze chodilo tiše a měkce. Konečně se dostáváme k vrstvě s dekorem a výkonné ochranné extra matné vrstvě, která stylovou podlahu brání proti poškrábání a zašpinění.

Podlahy Balterio Rigid Vinyl znamenají nejlepší poměr ceny a kvality. Hodí se jak do domácností, tak do komerčních prostor – jen tak něco je nerozhází! Jsou navíc voděodolné, a tak je můžete položit i v prostorech s vyšší vlhkostí-

Balterio má pro své zákazníky vysoce kvalitní prkna a dlaždice Rigid Vinyl ve dvou různých kolekcích, a to v kolekci Gloria a Viktor. Protože si Balterio uvědomuje, že autentického přírodního vzhledu nelze docílit, pokud jsou všechny díly podlahy stejné, skládají se jednotlivé dekory v kolekci Gloria minimálně z 10 různých prken, z nichž každé má vlastní vzor dřeva. V řadě Viktor se jednotlivé dekory skládají minimálně z 18 různých dlaždic.

Vinylové podlahy Balterio Rigid Vinyl nejsou zdraví závadné. Skládají se pouze z vysoce kvalitních materiálů. Čisté PVC bez přídavků korkových, dřevěných nebo cementových vláken a hlavně bez škodlivých látek není žádnou samozřejmostí, pro Balterio však ano. Používaná změkčovadla neobsahují orto-ftaláty. Díky iniciativám v oblasti obnovitelné energie jsou vinylové podlahy Balterio vyráběny udržitelným způsobem.