Společnost SOLODOOR je jednou z největších českých firem vyrábějících interiérové dveře Solodoor a obložkové zárubně Solodoor. Svou historii zahájila v roce 1997 tím, že se stala nástupnickou organizací divize Dřevařské výroby SOLO Sušice, a.s.. Nyní je se svými vysoce kvalitními a oblíbenými výrobky významným dodavatelem nejenom v Česku, ale expanduje také do zemí zejména střední a východní Evropy.

logo Solodooor

Dveře SOLODOOR každoročně přichází s mnoha inovacemi a novinkami a zároveň se snahou snižovat zátěž na životní prostředí. Firma se nachází v městě Sušici blízko šumavské přírody a o to více klade důraz na vliv na životní prostředí. Od Ministerstva životního prostředí ČR obdržela společnost Solodoor ekoznačku, která potvrzuje její ekologicky šetrný přístup.

Společnost SOLODOOR umožňuje široký výběr mnoha typů interiérových dveří. Plné, prosklené, nebo dokonce celoskleněné, klasické či vyvedené v moderním designu – v nabídce naleznete vše dle Vašich potřeb. Kromě odolného laminátu 3D a CPL laminátu výrobce poskytuje mnoho dekorů a typů velmi zajímavých folií, případně i dýhovaných povrchů. Společnost SOLODOOR také přichází se speciální oblou hranou dveří i zárubně, která je nejenom vzhledově elegantní, ale zároveň v mnoha směrech praktická.