by wp_petr wp_petr

Hledáte dveře do stylového interiéru? Naše odpověď zní: CAG! Kvalitní české dveře vynikají špičkovým zpracováním a stylovým designem.

Dveře CAG, to jsou dveře vašich snů od A do Z. České řemeslo dle vašich představ. Vyberte si dekor, způsob provedení, rozměry… je libo dveře kouřotěsné nebo protipožární? Ani to není žádný problém. Do páru si navíc vyberte zárubeň. Udělejte pro estetiku svého interiéru maximum a vsaďte na českého výrobce. CAG ­má při výrobě dveří jasno. Na prvním místě stojí kvalita.

logo_dveře_cag

Dveře CAG – vyrobeny z českých stromů

Dveře CAG píší svoji historii již od roku 1998, a to už není zanedbatelný čas. Za osmnáct let své existence si firma dokázala vydobýt skvělé jméno a tradici, která stojí především na poctivém řemeslu, a to je pevný základ. Krom toho jsou dveře CAG vyrobeny ze dřeva ze stromů pěstovaných v České republice. Žádný dovoz z ciziny z neznámých míst, o kterých nemáme žádné informace, natož ty o případné kontaminaci životního prostředí.

trix GZ3 2  alex IV PK  mada F ZZ  monté DZ  horizon s gz5

Dveře CAG si sestavíte od A do Z

Již byla řeč o tom, že dveře CAG si můžete sestavit jako stavebnici přesně dle vašich představ. Možnost vytvořit vlastní designovku vám umožní zejména sjednotit celý interiér v jednotném duchu. Přeci jen svůj domov nevybavujete každý den. Proto jsou dveře CAG v podstatě dveřmi na zakázku, cíl je prostý – splnit všechny požadavky zákazníka. Záleží vám na určitých parametrech? S dveřmi CAG nemusíte dělat kompromisy. Žádné dva domy či byty nejsou zcela identické, a to je základ filosofie CAG. Bez závratných příplatků, které by zatížily váš rozpočet, a bez nekonečných čekacích lhůt si tak můžete užít vaše originální dveře, a je jedno, jestli se od ostatních odlišují atypickou barevností či zkosením rohu pro umístění do podkrovního bytu.

lišty_cag

Z čeho ale můžete vybírat? Nabízíme vám dveře CAG v několika provedeních. Nejpraktičtější řešení do každé domácnosti představují dveře s laminátovou povrchovou úpravou. Odolný průmyslově tvrzený laminát se snadno udržuje a odolává i mechanickému poškození. Funkčnost však nic neubírá estetické stránce. Laminátové povrchy působí velmi elegantně. Výjimečné jsou dveře CAG s laminátovým povrchem „reliéf“, který prostřednictvím originální 3D struktury zvýrazňuje kresbu dřeva.

LAMINO_vzorník_petr_600_250

Dýhované dveře CAG vynikají autentickým přírodním vzhledem

Stylovější záležitostí jsou dveře dýhované, které okouzlí každého, pro koho je důležitý autentický přírodní vzhled. Dýhovaný povrch je totiž tvořen z přírodních dřevěných plátů, poté lakován, nebo olejován a voskován. Protože se jedná o přírodní materiál, není tak odolný jako tvrzený laminát. Nabízí však skutečně luxusní a originální vzhled.

dýha dub skořice dýha dub přírodnídýha dub čokoláda

Ekonomickou variantu do nenáročné domácnosti představují dveře CAG s povrchem fólie. Výhody tohoto povrchu jsou zejména finanční dostupnost a široká škála atraktivních dekorů. Za nevýhodu může být považována nižší odolnost, tu však ani nemusíte pocítit. Foliované dveře si příliš „nerozumí“ zejména s drápky domácích mazlíčků a obvykle neodolají ani náporu dětských her. V běžném nenáročném prostředí však obstojí na jedničku.

Zdravé dveře neuvolňují do okolí škodliviny

Krom kvality a poctivého řemeslného zpracování nabízí dveře CAG i něco navíc. Slyšeli jste už o „zdravých dveřích“? Dveře CAG uvolňují pětkrát méně formaldehydu, než stanovuje Evropskou unií povolený limit. Krom kvality zpracování a použitých materiálů za to může i zdánlivě obyčejné lepidlo. Dveře CAG jsou lepeny pouze lepidly, která splňují přísné normy, a i ty jsou nanášeny v minimálním množství, tedy přesně v souladu s myšlenkou výroby „zdravých dveří“.