Řada KLASIK

Interiérové dveře řady KLASIK nezklamou očekávání při hledání standardního, ale stále moderního a nadčasového typu dveří. Plné či prosklené dveře v jednoduchém elegantním designu naleznou uplatnění v moderních i klasických interiérech. Potěší i praktičnost dveří díky snadné údržbě a možnost podtrhnout jejich vzhled volbou některého z mnoha povrchů, které naleznete níže.

KLASIK plné

KLASIK 2

KLASIK 3

KLASIK 5

KLASIK 7

DEKORY “lamino”

Povrch 3D

Povrch, který Vás zaujme nejen svým vzhledem, ale zároveň také na dotek. Vysoce odolný laminát SOLO 3D dokonale imituje dřevo a splňuje náročné požadavky na údržbu a odolání proti mechanickému poškození.

povrchy komplet 3D

Povrch CPL 0,8 mm

Vysoce odolný materiál, který je možno využít v různých prostorech, kde jsou dveře extrémně namáhány (nemocnice, školy apod.).

povrchy komplet cpl 0,8 mm

Povrch CPL 0,2 mm

Povrch odolný vůči poškrábání, slunečnímu záření, vlhkosti a různému mechanickému poškození. Laminát imitující dřevo je možno ošetřovat klasickými čisticími prostředky.

povrchy komplet cpl 0,2 mm

Povrch MATRIX

Jedinečný italský povrch je výjimečný nejen svým moderním designovým vzhledem, ale také svou funkčností. Při výrobě byly použity špičkové technologie a povrch zaručuje vysokou odolnost.

povrchy matrix komplet

DEKORY “dýha”

Povrch dýha

Jedná se o autentický přírodní materiál, protože na dýhovaný povrch je vždy použito dřevo. Každý kus je originál. K dýhovanému povrchu je třeba přistupovat opatrněji jak při čištění, tak při manipulaci.

povrchy komplet - dýha

DEKORY   “fólie”

Povrch fólie

Výběr z dřevo imitujících fólií, jejichž nespornou výhodou je nízká pořizovací cena a atraktivní vzhled. Fólie poskytují základní ochranu proti poškrábání a mechanickému poškození.

dekory komplet folie

POVRCH   “RAL”

Povrch RAL

Povrch RAL umožňuje výběr ze široké škály barevných variant. Jedná se o lakovanou úpravu dveří, u které jsou používány vodou ředitelné laky nezatěžující životní prostředí.

Vzorník barev RAL

SKLA

Skla

Všechna skla o tloušťce 4 mm, Connex čirý a Connex mléčný jsou zařazeny do kategorie bezpečnostní sklo. 

povrchy klasik

VÝROBNÍ MOŽNOSTI

  • jednokřídlé nebo dvoukřídlé
  • otočné nebo posuvné dveře
  • dveře s falcem nebo bezfalcové

KONSTRUKCE

  • MDF rám
  • zámek s plastovou střelkou

PROVEDENÍ HRAN

  • rovný falc
  • unikátní oblá hrana
  • rovný bezfalc
  • šikmý falc

SPECIÁLNÍ ÚPRAVY

plná DTD